Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

plus jean :(pitanje za Mekejba: da li mislis da bi dogadjaj imao ovako dobar odziv kada bi se ponovio?
Dobro pitanje ali ne bih umeo sa sigurnošću da kažem. Ono u šta sam siguran je da bi druga grupa bila ovaj put najbrojnija i da bi generalno bilo više ljudi nego sada. Buzz po gradu je nenormalan i to na neki čudan način odjeuje i ovom raspravom. Ali nisam siguran koliko bi fanova opet izvela.Ali opet, niti sam bio tamo, niti je ovo moj zvuk pa mi nisu procene najbolje.edit: Ali da je ovo vrh domaćeg popa... O da! Edited by McCabe
Link to comment
Sve sto sam do sada video da se pise na drustvenim mrezama (publika, jel'te) o ovom koncertu je cist podsmeh.
Pazite ljudi, nemam nameru da vas zajebavam ali pošto već treći put navodite svoje fb ortake kao loš primer, možda ne bi bilo zgoreg da malo pročešljate tu prokletu friend listu. :D Edited by McCabe
Link to comment
plus jean :(pitanje za Mekejba: da li mislis da bi dogadjaj imao ovako dobar odziv kada bi se ponovio?
ja bi' išao i čitao bi postove kobnog u busu do tamo ( stvarno bih)
Link to comment
mccabe smorio i ubio diskusiju sa nekim tamo činjenicama.
realno, zatvorio ju je palfut jer je jedini bio na koncertu i lepo objasnio kako je izgledalo.ali dobro, ove sportske diskusije su najbolje. :) ozbiljno se divim kaubojevoj veštini da podigne temperaturu. ne znam da li to radi svesno ali umetnost je svakako.
Link to comment
Boris Bizetic o koncertu:[/size][/font]Mozda se i on sprda sa njom?
Ček, ti u prilog tezi da ona nije jedno veliko muzičko ništa kopiraš tekst koji je potpisao njen otac?Nema šta, čudo neviđeno kako nije napisao "Ko god da je bio, dobro se isprdao sa mojom ćerkom, a ona je zahvaljujući tim divnim ljudima sa njenim tragikomičnim stajlingom i u najboljem slučaju ispodprosečnim glasovnim mogućnostima napravila koncert za pamćenje..."
Link to comment
ozbiljno se divim kaubojevoj veštini da podigne temperaturu. ne znam da li to radi svesno ali umetnost je svakako.
-_- to je lako. Ako vidis da je car go, povices "car je go!" i odma se digne temperatura medj onima sto se prave da vide fino tkanje.Fascinantno je u kakvu se perverziju covecanstvo pretvara.
Link to comment
mccabe smorio i ubio diskusiju sa nekim tamo činjenicama.
totalno. mada, ja bih tražio ponovo prebrojavanje anketnih listića koji su bili obavezni popuniti posetioci koncerta i onda još možda proveriti da li je napisano da su 2/3 podele publike bili podsmevačiove ostaci rasprava fanova posle koncerta koji su priloženi u slikama, poznavanje drugih koji su išli, članci fanova™ gde se eufemizmima govori da je doris budala i nisu nešto relevantno jbg :( Edited by Ravanelli
Link to comment

ne čitaš fakte. vaši fb prijatelji spadaju u prvu ili drugu grupu, a ja sam shavatio da tvrdite da nema i treće. dok ne postavite printskrinove svih 500 posetilaca, realno nije to dovoljno.

Link to comment

Naravno da je bilo i fanova, niko to nije tvrdio. Pre će biti da se tvrdilo da nije bilo zajebanata jer bože moj znaju tekstove.Ubrzo Doris postaje nešto najbolje od domaćeg popa, nije daleko ni dan kada će nas predstaviti na Evroviziji u duetu sa Andrejom Pejićem.

Link to comment

Nisam pazljivi pratilac opusa Borisa Bizetica, ali je u nekim momentima bio apsolutno genijalan kompozitor/aranzer - mislim, svakako na instrumentalnu pozadinu albuma "Mostarske Kise", te na neke singlove. plus jednom prilikom je ispao veliki laf. i dalje nisam ispratio Doris, ali ako se talenat, te neke licne osobine nasledjuju nadam se da toga ima i kod nje...

Link to comment
Naravno da je bilo i fanova, niko to nije tvrdio.
A ne. Nisi dobro čitao topik. Bio je npr. onaj post u kojemu je nada da mi naivčine ne radimo na odgovornim mestima. Ako je neka uteha, ja ne radim. :)
Link to comment

Da, sećam se, nisam ni ja ukačio tu vezu sa odgovornim mestima.Inače klasičan ppp topic-DB je prvo bila zvezda kdp-a, generala trasha i ostalih deponija-DB ima koncert na kojem je deo publike došao dal kao ljubitelj treša ili da se podsmeva-ppp ispravno osuđuje nemoralan čin dela publike (čudi me da niko nije ispričao anegdotu kako su i njega ismevali kad je bio mali, ili barem dedu, deda je ovde često ključna referenca)ali-to nije dovoljno nego sad mora da se dokaže da je DB nešto dobro, i kao kada je bila ona odbrana čuvene borkinje za prava žena koje su žrtve kućnog nasilja Cece, pa se utrkivalo ko će da okači izvorniji klip izvorne narodne muzike i starije starogradske pesme tako se sada ovde kače klipovi sve da bi se dokazalo da sve može i sve postoji, brena meets pekinška patka itd i tslnaravno da sve može i sve postoji ali to ne znači da je sve dobropošto se ona ne zajebava i misli ozbiljno ovo ne možeš podvesti ni pod treš, vraćamo se na tačku 1kdp, general two, deponija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...