Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

  • Ne. Brate, mojne. Ne!
  • A znaš da će biti kul. Šanse su da je ovo jedan jedini put!
  • A jeste, ali smor je tamo. I sam si rekao da ti ne pada na pamet da više ideš u Dragstor. Gejpederi, i ta sranja.”Gornji” Dorćol.
  • Jeste, matori. Ali, Doris. Doris koja nastupa uz eksperimentalnu elektroniku. To se neće dugo na sceni zadržati. Možda samo ovaj jedan put.
  • Ne znam… Ulaz je 300 kinti, a pivo tamo nije jeftino….
  • Okej. Gledaj to ovako : na koncertu upoznaješ ribu svojih snova, svoju buduću ženu. Pojebeš je u garderobi – nemoj da me prekidaš – dešava se to. Šesnaest godina kasnije, u braku ste, imate sina i mali počne pubertetski da se kurči. A ti mu lupiš šamar, i kažeš : “Pizdo sitna, začet si na koncertu Doris Bizetić, nemaš pravo glasa!” Zar to ne bi bilo kul?
  • Pa bi, realno. Bi.
  • Parkić u deset.
  • Ae.

:lolol:
Link to comment
pulisrajući debilizam koji glorifikuje osobu koja slave nikako nije dostojna, samo da bi je odbacila nakon prostog zasićenja. Situacija u kojoj svi gube.
to je to
Link to comment

Inace, DB nije ni luda ni degen, ona je definicija starmale osobe. Kao dete se ponasala odraslo, a sa svojih 15 u BB show-u je delovala kao neka tetka. Matori je kriv za to forsiranje i ja iskreno volim takvu decu, ali nazalost izrastu u nesto sto je u danasnje vreme na nasim prostorima ravno smrtnoj kazni. Nije dovoljno kul, matori. Avaj, ima li sta gore.

Link to comment

Mislim da nju prilicno nije briga sta drugi misle o njoj. Ima ona tu Bizeticevu spiku: mrze me jer sam dobar, sta cu, i verovatno joj je mnogo bitnije misljenje roditelja, muza i Vinone Rajder. Ono sto mene nervira je taj kompleks moranja biti kul u nasem drustvu. Pa tako kada ortakinja koja jebokulno bleji sa McCabe-om u Ventilu vidi Zoranin klip, to je neki fensi smor, a Doris je dusevna hrana i bilo se na koncertu naravno. Nema teorije da ce me DB sa sve svojom Anitom i Ruskom Jakic nervirati vise od tog provincijskog sindroma gledanja preko tarabe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...