Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

circus-582.jpg... true.Ima nesto i do publike.
pa da je drustvo 18-og veka imalo kapacitet da u njemu uskladi sve razlicitosti, cirkus kao institucija ne bi postojao.dakle sto vise razlicitosti na ulicama, medijima i generalno u drustvu, utom manje cirkusa i potreba za cirkusima.
Link to comment

ma to je potpuno promasena prica u kontekstu Doris. prica o Doris je pre svega prica o publici zeljnoj postmodernih zahvata, a ovo sa Kaletom je mnogo sire u svakom smislu i bre nekako fundamentalnije.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

eo par insajderskih fakata, of d rekord :fantom:neću reći da li sa strane organizacije ili sa strane autorke :P- koncert nije organizovan sa idejom da ima ikakvu eksploatacijsku notu. organizaovan je kao muzički ivent, kao ovo što je palfut opisao- koncertu je prisustvovalo 500 ljudi koji se mogu podeliti u tri grupe: - gradski, da kažem snobovi, koji jesu došli da se smeju i zajbavaju ili uživaju u kempu ili šta ti ja znam šta sve ne - dosta mirođije koja mora da overi sve što se dešava ne bi li imala mišljenje - dorisin fan bejs koji ej najborjniji i najzanimljiviji deo priče. vrlo random i vrlo heterogeneo. najviše gej klinaca i pomalo čak i zeldi navijača. znaju sve stihove.- pitao sam za msmatch koji je syme pretpostavio i odgovor je ambivalnetan. ona ovo radi najbolje što može (dakle nije svesno falširanje i slabija lirika prim. McC) ali je takođe u pitanju svesna odluka da se ne koriste produkcijski kanali koji su na raspolaganju ćaletu nego da gura sve soloto bi otprilike bilo to što je okej za pisanje po forumu. rezime: muzički događaj plus prateće pojave. vreme će pokazati da će verovatno to i ostati. fanovi postoje. nek uživaju kad vole. aj rest maj kejs.

Edited by McCabe
Link to comment
prica o Doris je pre svega prica o publici zeljnoj postmodernih zahvata,
:lol:koji si ti kralj.Pa ismevaju je bre, na fejsbuku sheruju potpisane plakate sa njenog nastupa uz odvratne komentare. Kakav kurac muzika, ovde imas lujku sa jedne i gomilu neempaticnih sa druge strane + drustvene mreze da taj cirkus dokumentuju.Evo ti pocetak topika sa sve smajlijem:
Ne znam da l ste culi, al veceras je koncert Doris Bizetic u kc drugstore. :lolol:
... da bi metastaziralo u novi "Drajv" krenulo i gadjanje referencama jebote. Citam i neveruem, neka se pripreme Cukic i Djordje David (Neverne Bebe vec imaju svoj DIY forum). "Publicka zeljna postmodernih zahvata" u Beogradu, Srbiji. Ej. Pa mi smo umoceni u kazan sa postmodernom kao drustvo, glazirani smo postmodernom, mi smo eksponat.Zena bre falsira, koji vam je, aman. Edited by CowBoy
Link to comment
mccabe smorio i ubio diskusiju sa nekim tamo činjenicama.
plus jean :(pitanje za Mekejba: da li mislis da bi dogadjaj imao ovako dobar odziv kada bi se ponovio? Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Inače, apropo KDP priče i tog insistiranja na podeli: jedno dole, drugo gore, skrenuo bih pažnju na legednu iz Kaknja, repera po imenu General Two čiji je svaki uradak završio dole. Ja moram da priznam da sam bio poveden tim talasom, pa sam bio prilično zabezeknut kada ga je Lou Benny pozvao da rade zajedno. A na kraju Internet rep je jedna od najgenijalnijih rep stvari iz jugoteritorije koje sam do sada čuo. Sada gostuje i na Kiši metaka sa Vojkom vrućinom.Ja bih bio malo oprezan sa tim klasifikacijama, šta je umetnost, a šta sranje. Skoro sam gledao Skorsezeovog Kralja komedije. Završni De Nirom nastup dosta toga objašnjava u ovoj diskusiji.

Link to comment
Inače, apropo KDP priče i tog insistiranja na podeli: jedno dole, drugo gore, skrenuo bih pažnju na legednu iz Kaknja, repera po imenu General Two čiji je svaki uradak završio dole. Ja moram da priznam da sam bio poveden tim talasom, pa sam bio prilično zabezeknut kada ga je Lou Benny pozvao da rade zajedno. A na kraju Internet rep je jedna od najgenijalnijih rep stvari iz jugoteritorije koje sam do sada čuo. Sada gostuje i na Kiši metaka sa Vojkom vrućinom.Ja bih bio malo oprezan sa tim klasifikacijama, šta je umetnost, a šta sranje. Skoro sam gledao Skorsezeovog Kralja komedije. Završni De Nirom nastup dosta toga objašnjava u ovoj diskusiji.
To je to. Pogodio si pravu referencu.Meni je na pamet pao malo mračniji primer:http://www.youtube.com/watch?v=jG9pUsmjAO8
Link to comment
mccabe smorio i ubio diskusiju sa nekim tamo činjenicama.
Kako sam razumeo McCabea, on je postovao neku nikad sprovedenu anketu o procentualnom udelu publike na koncertu. Sve sto sam do sada video da se pise na drustvenim mrezama (publika, jel'te) o ovom koncertu je cist podsmeh.Ne kazem, ne bi bilo cudo da 1 Doris u Srbiji ima i par stotina iskrenih fanova. Tako da, sto rece kobni, predajem se, neka nastave muzicki kriticari. Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...