Jump to content
IGNORED

Dom za nezbrinute sitkome


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    75

  • nemoderisani

    21

  • katamaran

    13

  • darling

    13

Počela Family Guya prvi put?

 

 

Inače Brooklyn 99 je dobar, ali kakva zona sumraka, jebote. U ovoj epizodi se spremaju za motorcade duty za Serbian president, ali je došlo do odlaganja jer je on ostao u neplanirano dužim razgovorima sa Albanian president. :lolol:

Jok bre :D nego vrtim na loop simpson epizodu.

 

i onda sam krenula prvo rendom da pustam omiljene ep, i na kraju odjebala rendom i krenula da pičim (ponovo) sve redom. užasni su :wub: 

Link to comment

Jok bre :D nego vrtim na loop simpson epizodu.

 

i onda sam krenula prvo rendom da pustam omiljene ep, i na kraju odjebala rendom i krenula da pičim (ponovo) sve redom. užasni su :wub:

 

Tako i ja, samo mešam FG i Filadelfiju. Čista radost. :)

Link to comment

Dobro, bre, opet niko ne javlja da je počela treća sezona Brickleberryja. :lolol: Bolesniji i užasniji nego ikad.

 

Sam početak sezone:

 

Congratulations, Billy, you win Most handicapped:

 

if776o.jpg

 

I reakcija: Thiss iss bulllshiiit:

 

rksepu.jpg

 

Mislim da je Brickleberry serija sa najmanje potrebnog vremena da se zna da li će se nekom svideti. Ako se svidi u prvih 20 sekundi, to je to. Ja se valjam, mnogo su loši.

 

 

Nego, gledo neko Blackish?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Poslednja epizoda new girl je najbolja do sad, a i inace je u pitanju lagano jedan od najboljih aktuelnih sitkoma. Ali od druge sezone, tj. otkad su krenuli da sve vise pomeraju fokus sa zoi. Supporting cast je fenomenalan.

Link to comment

Poslednja epizoda new girl je najbolja do sad, a i inace je u pitanju lagano jedan od najboljih aktuelnih sitkoma. Ali od druge sezone, tj. otkad su krenuli da sve vise pomeraju fokus sa zoi. Supporting cast je fenomenalan.

jeste. poslednja sezona naročito. dobro je što nisam odustao nakon prve sezone kao što sam planirao.

brooklyn nine-nine i simpsons takođe razbijaju u poslednjim sezonama. inače, izgleda da pratim marry me, al kad niko ne gleda.

Link to comment

Ma to svi gledamo, ja skrecem paznju na ovo sto razbija i bez silne ljubavi vaskolikog interneta. :p Meni je super bruklin i rado da gledam, ali kad citam raznorazne reakcije i vidim koliko je nagrada pokupio opet sticem utisak kao da nesto tu propustam.

Link to comment

ja odgledao valjda prve dve epizode bruklina 99 i batalio. likovi preterani, po teško izraubovanim kalupima napravljeni, predvidljiv humor, tako nekako. jel se popravlja to i /ili razvija nekako kasnije ili jok?

Link to comment

Popravlja se, svaki sitcom na samom pocetku mora da prodje tu fazu upoznavanja publike s likovima tokom koje ima manje vremena za fore. Doduse, B99 je po tom pitanju bolji od vecine sitcoma, pa ako ti se te prve epizode bas nisu svidele, onda serija verovatno i nije za tebe. 

Edited by Calavera
Link to comment

ja odgledao valjda prve dve epizode bruklina 99 i batalio. likovi preterani, po teško izraubovanim kalupima napravljeni, predvidljiv humor, tako nekako. jel se popravlja to i /ili razvija nekako kasnije ili jok?

 

To je i moj problem sa bruklinom. Previše je običan da bi se tretirao kao nekakvo remek-delo televizijske komedije. Pitak je, zabavan, sve je odrađeno kako treba, ali....po meni ipak neka druga liga sitkoma. Daleeeeko od najboljih sezona recimo komjunitija i p&r (filadelfiju da ne spominjem), a nije baš ni big bang. Koji gledam evo osmu jebenu sezonu pa mogu da kažem da je baš postao krš bez da ne ispadnem elitista. :)

 

Da ga sutra ukinu ne bih se nešto potresao, a do tad ću da gledam jer nije kao da imam pametnija posla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...