A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Sign In
Forgot your password?
Jel' neko gledao Early Doors?
August 29, 20241 yr
Odgledao sam sve epizode "Trećeg kamena od sunca", punih šest sezona, nekim laganim tempom od jedne epizode dnevno. Seriju sam jako voleo kao klinac, i mogu reći da je sasvim fino ostarila, u
Nije žena kriva što su se pisci pogubili. Vazda se pogube sa sezonama od 20-24 epizode. Zato je odlična stvar što su se u poslednje vreme skratile sezone. Apropo preterivanja Litgoua, toli
Gospođa Dubček i Viki Dubček! Jan Hooks, fantastična komičarka. Imala je i finu epizodu u 30 rock (Verna Maroney) koji trenutno rewatch-ujem. Takođe dobro ostario sitcom.
9 hours ago, zorglub said:Jel' neko gledao Early Doors?
ja gledao i gledam. klasik.
Create an account or sign in to comment