Jump to content
IGNORED

Dom za nezbrinute sitkome


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    75

  • nemoderisani

    21

  • katamaran

    13

  • darling

    13

odlican, istina. jos uvek ne mogu cudom da se nacudim kako me ne nervira peralta, jer je sve tu da mi bude bljak, a super mi je.

samo sto mi nisu ispunili zelju da jedna epizoda bude samo za djinu, ono jedno mi nije dovoljno.

Link to comment

Sad me blam da kažem da sam spalio celu prvu sezonu, ali jesam. :D

 

Ne mogu da dočekam drugu sezonu, potpuno je sjajno.

 

Mada, ako se ne varam, pisali su ljudi da serija nije politički korektna, a jeste i to na kub, ali ovde stvarno nema veze, jer je odlična. :Hail:

 

tumblr_mzs96k4AkS1r0q0i3o1_500.gif

 

Apgrejdovana verzija Ejpril, ali carica. U Modern Family mi je delovala abominantno, ali kad je dobila prostora. :Hail:

 

Ali mislim da su mi ipak omiljeni:

 

b99-1.jpg?fit=1024%2C1024

 

- Scully, you do nothing, NOTHING, just stand by me and say "yes, sarge".

- Okay, sarge.

 

Brooklyn99Insider-Hitchcock-Wart-Foot.pn

 

Ne pamtim kada sam se ovako intenzivno smejao.

 

edit: evo sada se naglas smejem jer sam pogledao ove fotke i setio se. :lolol:

Edited by Lrd
Link to comment

Mene ona iritira. Jako me smaraju te generičke nadrkane zajebane ribe koje su sada token u svakoj seriji. Svaku njenu repliku ili reakciju unapred znam i potpuno mi je nepotreban lik. Mislim, znam da zvuči užasno, ali meni je i Ejpril dosadila. 

Link to comment

Mene ona iritira. Jako me smaraju te generičke nadrkane zajebane ribe koje su sada token u svakoj seriji. Svaku njenu repliku ili reakciju unapred znam i potpuno mi je nepotreban lik. Mislim, znam da zvuči užasno, ali meni je i Ejpril dosadila. 

 

Blasfemija!

 

Mislim, okej, jeste 2D lik da dopuni šarenolikost, ali nisam primetio da takvih ima u svakoj seriji. Ali, nevezano za to, lepa je za oko, a pride i šarmantna.

Link to comment

Ejpril, Roza, Melinda Mej... sve su mi isti lik, sa manjim varijacijama.

 

 

Okej, kapiram šta pričaš, mada mi nisu sve iste. A uvek mi jako prijaju jaki ženski likovi sa stavom, pa još ako su opasnice neke (saće da dođe Vini da povraća). :wub:

 

 

A Melisa Fumero mi je totalni drool  :wub:

 

Dogovor! Podelili smo se. :)

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sad sam na brzinu probao da nabrojim odgledane komedije i shvatio sam da mnogo gledam serije:

 

Office, Louie, It's Always Sunny in Philadelphia, Bored to Death, Arrested Development, Episodes, Eastbound and Down, Reno 911, Peep Show, The Thick of it, Parcs and Rec, Community, Workaholics, Archer, Brickleberry, Bob's Burgers, Family Guy, Mongrels, Modern Family, Legit, The League, VEEP, South Park, Silicon Valley, 30 Rock, Weeds, The Boondocks, Suburgatory, Wilfred (US), Trophy Wife, The Cleveland Show, Hello Ladies, Kay and Peele, Childrens Hospital, Don't Trust the B in Apt 23, Better Off Ted, Spaced, Go On, Brooklyn Nine-Nine, Extras, Derek...

 

edit: zaboravio It's always sunny, jednu od najboljih.

Edited by nemoderisani
Link to comment

svaka cast :D

p.s. bicarka iz apartmana 23 se vraca

jedna od tupkastih serija koju ne znam zasto sam gledao, al` eto :D

valjda zbog Krysten i zato sto sam to pratio sa kul drugaricom pa nam bilo zanimljivo

Link to comment

Hvala ali ne znam da li time treba da se ponosim bukvalno.

 

Bičarka je dobra meni i zbog Dosonovog krika - James Van Der Beeka, koji glumi sebe i tašt je do bola.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...