Jump to content
IGNORED

Dom za nezbrinute sitkome


Lrd

Recommended Posts

Nemam nijedan apple produkt :), niti sam ista od toga prepoznao kao tipican apple service. Hm, meni bilo zabavno.

 

Lazem: imam negdje neki stari apple shuffle

Edited by B_B
Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    75

  • nemoderisani

    21

  • katamaran

    13

  • darling

    13

Okej, moguće je i da ja preterujem, ali non-stop Apple zvuci, pa onda oni detalji, kad zumira kamera na dugmiće u meniju iOsa...mljah.

 

Mislim, koriste Skajp i u Big Bangu i Homelandu, pojavi se negde neki win phone, pogleda lik u Suits na Samsung, ali ovo mi je nekako sve bilo baš previše.

Link to comment

Ja u posljednjih sezonu i po Modern Family ako sam nabrojao 5 solidnih epizoda (od 40-ak koliko je išlo). Draže mi na Foksu gledati reprize prve i druge sezone. Ima i dobrih momenata u 4. sezoni, ali ovo je zrelo za remonta. 

Link to comment

Apple reklama sa bazičnim zapletom, tek tako da demonstrira šta sve može Apple porodica uređaja, ali onako baš prst u oko.

Epizoda je bila zabavna baš zbog toga što se cela odgirava preko ekrana. Ja sam prilično nezainteresovan za proizvođače tehnike pa nisam ni pomislio da je reklama.

Link to comment
  • 1 month later...

Druga sezona Silicon Valleya je odlično počela. Ništa ja ne znam o tom svetu, ali je ovo odlično napisano, a poseban bonus, za ocenu i po više je nepogrešiva muzika. Fenomenalan početak druge sezone.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Silicon Valley je fenomenalan stvarno.

Nego, pošto nema šta da se gleda™, rešio sam da zapušim bar neke od rupetina do sada i počeo sam Futuramu. Potpuno sam oduševljen, ali potpuno. Kad sam došao do hypnotoad, doživeo sam prosvetljenje i ulepšana mi je nedelja u trenutku. All glory to the hypnotoad!

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Opet o Silicon Valleyu. Ono je jedna od najboljih serija i neviđeno je smešna. :lolol:

 

Ko ne gleda, mnogo se zajebava. ^_^

druga sezona ga baš ubija. 

jedino mi dosta škripi onaj izmontiran novonastali problem kada su 'slučajno' konkurenciji ispričali i nacrtali sve što znaju... 

Link to comment

druga sezona ga baš ubija. 

jedino mi dosta škripi onaj izmontiran novonastali problem kada su 'slučajno' konkurenciji ispričali i nacrtali sve što znaju... 

 

"Rešenje" toga je spektakularno. Ali, Danešovo tinderovanje :lolol:

Link to comment

U jebote, stvarno ovde pričate o Silicon Valley... i o Futurami :blink: A mi classy gledači :fantom: se zapričali na temi o regularnim serijama.

 

Možda ja ne znam sitcom definiciju, ali nekako mi "welcome to the worrrrrld of tomorrow" i naslovna silicijumska dolina ne deluju baš kao dotične komedijske situacije. Meni sitcom nekako ide samo uz smeh iz konzerve.

Link to comment

U jebote, stvarno ovde pričate o Silicon Valley... i o Futurami :blink: A mi classy gledači :fantom: se zapričali na temi o regularnim serijama.

 

Možda ja ne znam sitcom definiciju, ali nekako mi "welcome to the worrrrrld of tomorrow" i naslovna silicijumska dolina ne deluju baš kao dotične komedijske situacije. Meni sitcom nekako ide samo uz smeh iz konzerve.

 

Situacija: Daneš se primi na ribu, a riba se ljubi sa tipom - situacija, smešno

Situacija: Daneš i Gilfojl oblepe tablu prednostima, manama, snagama i slabostima dopuštanja kaskaderu da pogine, on provali to - situacija, smešno

itd, itd

 

Sve su to situacije koje su smešne, therefore situation comedy, sit com, sitkom.

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...