Jump to content
IGNORED

Dom za nezbrinute sitkome


Lrd

Recommended Posts

Sad sam na brzinu probao da nabrojim odgledane komedije i shvatio sam da mnogo gledam serije:

 

Office, Louie, It's Always Sunny in Philadelphia, Bored to Death, Arrested Development, Episodes, Eastbound and Down, Reno 911, Peep Show, The Thick of it, Parcs and Rec, Community, Workaholics, Archer, Brickleberry, Bob's Burgers, Family Guy, Mongrels, Modern Family, Legit, The League, VEEP, South Park, Silicon Valley, 30 Rock, Weeds, The Boondocks, Suburgatory, Wilfred (US), Trophy Wife, The Cleveland Show, Hello Ladies, Kay and Peele, Childrens Hospital, Don't Trust the B in Apt 23, Better Off Ted, Spaced, Go On, Brooklyn Nine-Nine, Extras, Derek...

 

edit: zaboravio It's always sunny, jednu od najboljih.

gotovo identičan spisak mom. samo što pratim i big bang theory, što mi banshee spada u komedije i što ne bih priznao pola stvari odavde. inače, drago mi videti legit i better off ted na spisku.

Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    75

  • nemoderisani

    21

  • katamaran

    13

  • darling

    13

gotovo identičan spisak mom. samo što pratim i big bang theory, što mi banshee spada u komedije i što ne bih priznao pola stvari odavde. inače, drago mi videti legit i better off ted na spisku.

Jel to što ne bi priznao znači da nisi gledao? Jer ne bih ni ja priznao krševe ko Cleveland show, Go On pa i Wilfred i Brooklyn koji nisu bili nešto al sam opet gledao. Big Bang Theory ne gledam, ovo za Banshee me nasmejalo jer kapiram šta misliš mada definitivno nije komedija. A zaboravio sam Party Down, nepravedno otkazana, a jedna od dražih.

Link to comment

Jel to što ne bi priznao znači da nisi gledao? Jer ne bih ni ja priznao krševe ko Cleveland show, Go On pa i Wilfred i Brooklyn koji nisu bili nešto al sam opet gledao. Big Bang Theory ne gledam, ovo za Banshee me nasmejalo jer kapiram šta misliš mada definitivno nije komedija. A zaboravio sam Party Down, nepravedno otkazana, a jedna od dražih.

mah, jer sam gledao sve a niko me nije ni terao. brooklyn nije krš! party down mi je bio super, a od otkazanih mi superdragi bili i bored to death, eastbound&down, flight of the conchords, arrested development, my name is earl, unsupervised, studio 60, mr. sunshine i još neke koje ne bih izgovarao naglas.

curb your enthusiasm je iznad svih ovoga...

Link to comment
 

mah, jer sam gledao sve a niko me nije ni terao. brooklyn nije krš! party down mi je bio super, a od otkazanih mi superdragi bili i bored to death, eastbound&down, flight of the conchords, arrested development, my name is earl, unsupervised, studio 60, mr. sunshine i još neke koje ne bih izgovarao naglas.

curb your enthusiasm je iznad svih ovoga...

Prvo, boldovane sam zaboravio da sam gledao, a gledao sam, tako da dodajem na spisak, zajedno sa Sports Night, prvom Sorkinovom serijom. West Wing nije zamišljena kao komedija tako da je ne stavljam. 

 

Office, Louie, It's Always Sunny in Philadelphia, Bored to Death, Arrested Development, Episodes, Eastbound and Down, Reno 911, Peep Show, The Thick of it, Parcs and Rec, Community, Workaholics, Archer, Brickleberry, Bob's Burgers, Family Guy, Mongrels, Modern Family, Legit, The League, VEEP, South Park, Silicon Valley, 30 Rock, Weeds, The Boondocks, Suburgatory, Wilfred (US), Trophy Wife, The Cleveland Show, Hello Ladies, Kay and Peele, Childrens Hospital, Don't Trust the B in Apt 23, Better Off Ted, Spaced, Go On, Brooklyn Nine-Nine, Extras, Derek, Flight of the Conchords, My Name IS Earl, Unsupervised, Studio 60 on the Sunset Strip, Curb Your Enthusiasm... 46 ukupno

 

Moram da probam taj Party Down, svi ga hvale.

Da, preporuka. Ken Marino koga mnogo volim i Adam Scott pre Parcs and Rec.

Link to comment

It's Always Sunny, Veep, Flight Of The Conchords, Bored To Death, Community u prve dvije sezone, Party Dawn... To je ono sto mi ovako pada na pamet. Vjerovatno ima josh par koje sam zaboravio.

Zato ih ima milion koje me uzasno nerviraju :D

Link to comment

pa bolje da ne cepidlačimo, jer ako cepidlačimo nema šta bilo koja od ovih nabrojanih serija da traži ovde. sitkomi su one situacione komedije sa ubačenim smehom, snimane obično u studiju. to ne gledam još od Seinfelda. Lucky Louie je izuzetak zbog majstor Luje.

Link to comment

Friends, How I met your mother, Brooklyn Nine-Nine, Community, Two and a half men, The Big Bang Theory, Dont trust the B in the apt 23, Hot in Cleveland, The Exes, Rick and Morty, Family Guy, The Simpsons, American Dad, Bobs Burgers, South Park, Everybody hates Chris.

To je sve sto mogu da se setim da sam pogledao, ostalo sto sam gledao bilo je nekoliko epizoda ili cela prva sezona.

Edited by DrIlic
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jao, Trailer Park Boys, jao, jao. :wub: :wub:

 

Doduše, tek sam počeo. Kao iz najboljih dana. Malo su matoriji, ali isti duh, carske fore. Svi strahovi koje sam imao su water under the fridge.

Edited by Lrd
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...