Jump to content
IGNORED

Dom za nezbrinute sitkome


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    75

  • nemoderisani

    21

  • katamaran

    13

  • darling

    13

Elem, obnovio sam posle jedno 12 godina Blackadder. Gledao sam ga besomučno kada se prvo prikazivao, a onda sam posle sa videa (nekada se ta reč koristila) gledao još nebrojeno puta do sredine devedesetih. Početkom veka sam gledao i video da je serija još bolja kad si stariji, a sad opet.

 

Druga, treća i četvrta sezona su potpuno neverovatne. Ne da ništa nije izgubila serija, nego je samo dobila. Ne mogu da smislim išta u komediji što može da se priključi Blackadderu po količini briljantnosti po sekundi vremena.

 

A i nisam mislio da mogu opet da se oduševljavam, grohotom smejem i da mi se stegne grlo po završetku serije.

 

Da, jako upečatljiva scena. Ali tu nije kraj. Imali su kasnije onaj specijal iz današnjih dana kada Crna Guja pokušava da gostima podvali predmete koje je doneo lažnom vremenskom mašinom za koju se naknadno ispostavi da je prava.  :lol: Tiranosaurus koji umire kada namiriše Boldrikov donji veš.  :lolol: Serijal se završava tako što je Crna Guja postao kralj Ujedinjenog Kraljevstva sa preko 90% podrške pučanstva a Boldrik je premijer. :0.6:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jebote, šta rade ovi Workaholics, pa nisu normalni. :lolol: Kakvo je ono ludilo, kakva su ono dešavanja, ne mogu ni da prepričam šta se dešavalo u ovoj poslednjoj epizodi leb ti jbebem! :lolol: :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Naletim povremeno na neki priglupi Wendell and Vinie sitcom i ne verujem kakav kasting. Od cetiri glavna lika troje su kao pojava nenormalno iritantni.

 

MV5BMTM4NDA0ODc3Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwOTk5

 

Jedino ova skroz desno vadi prosek  :naughty:

Link to comment

da li neko prati Man Seeking Woman? čini se prilično zanimljivo, ali ću videti kako se razvija nakon prvih par epizoda koje sam gledao. prilično je zabavno, ali mi se čini da mi gimmick može brzo dosaditi...

 

dobar mi i fresh off the boat. nešto kao everbody hates chris za azijate. zapravo, zanimljivo mi jer mi je jako dobar taj kuvar po kojem je snimljena serija, eddie huang. ide na vice-u njegova emisija "huangs world".

Link to comment

Zezas? Ja dosao da napisem da ih odavno samo otaljavam i da je konacno bila dobra epizoda.

 

Apple reklama sa bazičnim zapletom, tek tako da demonstrira šta sve može Apple porodica uređaja, ali onako baš prst u oko.

Link to comment

Znači i dalje rollercoaster?

 

Ja ove sezone nisam pogledao ni jednu, samo skupljam. Provalili na moru ja i gospođa da je dobro gledati po dve-tri u nizu (peta sezona), obično bar jedna bude dobra, pa poništi one blede...

 

Edit: imali su i ranije one neke iPad epizode ako ne se ne varam...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Ma okej je kad se Fil loži na iPad ili kad su u sceni iPhonei, ali ovde se cela epizoda odvija na Face timeu, pa ulazi u iCloud da nađe telefon, pa  razmenjuju iMessage, a onda se Kler Safariše i tako.

Nema nijedne scene da nije preko Face timea.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...