Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

"...Do I have issues? Probably."Šalim se ja malo i sa wp, i androidom i iphoneom.Ima sigurno i toga što si pre kupovinom novog telefona dobijao i ozbiljno drugačiji/bolji uređaj, a sada je to sve uglavnom svedeno na šminkanje, zatrpavanje poluupotrebljivim i nepotrebnim funkcionalnostima i marketingu. Nećeš pogrešiti kupovinom 920. Dobićeš lep plastični komad od 180g sa skromnim displejom, zastarelim procesorom i 1GB RAM-om koji je već sada minimum za neke app. Sve to za 500-600 €. :POpet šala, ne zameri. Edited by wall
Link to comment
s tim da sam ja app folder već uzela jer je sada dostupan svima sa Amber updateom. Black Amber čekam da bude odobren u Hr.
страва, изорганизовао сам све апликације :kralj:
Link to comment

@Frank Pembleton Ma, ima veze...Update dolazi u zavisnosti od modela, u zavisnosti kod kog je provajdera ("kerijera") kupljen telefon i u kojoj se zemlji trenutno nalaziš.Ja sam vid'o muku da nateram moj HTC da povuče legalno update sa WP7.5 na WP7.8 dok sa istog PC-a je odrađen isti update za kumovu Lumiju 800 bez ijednog problema.Oba telefona je kupio isti čovek kod Swiskoma u CH.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Hvala puno :) pogledaću pa odlučim...U međuvremenu sam uspeo da nađem žutu (koju sam želeo) u Australiji, nekim čudom, za 30ak evra manje nego ovde. Cena nije preterano ni važna, ali je boja super. Da li neko zna, da li je moguće da ovde bude problema što se tiče mreže (GSM / data), ili su Nokije iste u AUS i Evropi?Tražimbrziodgovor!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...