Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

пробао сам, али ми није легла, мислим да ми није приказивала call history или тако нешто, не сећам се тачно, углавном морао сам да је користим упоредо са системским дајлером, а то онда није то...иначе, ако неко хоће да покуша да освоји 1020 http://conversations.nokia.com/2014/02/07/share-low-light-pics-instagram-win-lumia-1020/

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prikazuje istoriju poziva koji su obavljeni pomoću te aplikacije, ali da, ne prikazuje npr istoriju propuštenih poziva.Svakako bi bilo najbolje da sistemski dialer usavrše u tom pravcu, ali tja. Na Windows Mobile je dialer bio u milosti proizvođača telefona (sem skromnog sistemskog), pa su razna rešenja postojala. Voleo sam speed dialer na npr. HTC HD2. No, tamo su sistemska ograničenja bila daleko relaksiranija, pa su OEMs mogli da rade šta im je volja.

Link to comment

Meni tako puca telegraf.rs kada sa moba kliknem na neki Filipov link (ugasi se IE pri kraju učitavanja stranice sa nekim tekstom, dakle pošto je istu već prikazao - po ponovnom paljenju svi ostali tabovi budu na mestu, a taj koji je izazvao problem blank). Slično, recimo ni eurobasket.com ne može da završi učitavanje bilo koje stranice sa statistikom (recimo neki player profile), ostavi nasumične intove i stringove tamo gde treba da budu smislene brojke i slova... To se doduše nekada dogodi i na kompu gde koristim Nightly, tako da njeh. Kapiram da je u oba slučaja pre u pitanju neko nepoštovanje standarda od strane web dev ekipe tih sajtova nego IE gremlini.-_-

Edited by Oxymoron
Link to comment

SkyDrive postao volšebno OneDrive... i to ne samo na fonu.. :lolol:

 

Dobili smo i 3 gigabaje pride, nek nam se nađe :fantom:

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

E da, аl mi se čini da ta extra 3GB idu samo za WP vlasnike, koji imaju setovan Camera Roll backup na OneDrive.

 

Najs, sad imam OneDrive od 28GB :)

 

Ima i fora sa referral-ima ka prijateljima, 500MB po skalpu, al me mrzi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...