Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Glavni minus je do skora bio nedostatak aplikacija, ali sve je manja razlika.
to (bar mene) najmanje brine. ima toliko blentavih aplikacija da se pitam kome to uopće treba... no dobro, jasno mi je da neke to valjda zabavlja :D
стабилност ос-а, некочење и слично у односу на андроид уређаје сличних (и бољих) спецификација је вероватно најзначајнија предност windows phone платформе, у случају нокие, ту су такође и неке раније спомињане апликације које су често квалитетније од апликација тог типа на другим платформама, попут камере (nokia camera, cinemagraph, refocus), nokia mix radio, here drive, here city lens
osim pobrojanog, najviše mi se sviđa integracija kontakata i poruka (koju očigledno još treba doraditi), ali nemam pojma imaju li to i druge platforme, pa je moguće da se palim na nešto što i nije posebno extra.trenutno me najviše živcira integracija fb-a i poruka u telefonu - što, bar kod mene, funkcionira jednosmjerno; odnosno ako se iz phone chata prebacim u fb aplikaciju (koristim službenu od microsofta) ili na web, moji odgovori ne stižu u phone chat ("messages") - pa vidim samo poruke od pošiljatelja. međutim u obrnutom smjeru sve šljaka - svaka poruka koju pošaljem sa telefona se uredno pojavljuje u fb aplikaciji i na webu. nemam blage veze zašto to ne radi, ali me izluđuje. i ne znam je li tako i drugima. ako nije, svaki savjet da to riješim je dobrodošao!
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Postoji integracija i na androidu, sam odabereš nivo integracije. Preko FB zvanične alpikacije možeš da šalješ poruke gde želiš, preko hangouta možeš da šalješ i poruke, i chatove i telefonske pozive...

Link to comment

E to je ono što mene dovodi do ozbiljnog izliva besa. Nema veze WP, Android... Polugotovi proizvodi po ozbiljnoj ceni. Service packovi koji su veliki koliko i sama instalacija... Znam, biznis, konkurencija, profit i marketing ali jebem mu miša...

Edited by wall
Link to comment

TrolHm, da li si se nekada susreo sa SAPovim čedom, alatom za kreiranje izveštaja, BOBJ.To je uverziji 4.x imalo jedno 20 patcheva odkojih je pola bilo veličine osnovne instalacije ili veće, a recimo da je svaki patch popravljao nešto, ali i kvario sličan broj stvari. Patcheve su izbacivali na 7 do 10 dana u početku, a posle sumalo usporili.I sad ti kaži klijentu da je kupio nestabilan software, ako smeš.Ovo na telefonima je mala maca za takve probleme.

Link to comment

Nisam srećom :) Dosta su mi note koje poprave jedno a pokvare druge dve-tri stvari.Ali to je to. Nema veze da li je os za telefon, server, ERP, software za ip kamere i ostalo... Mrzim nedovršen software koji se svesno takav pušta "u promet" jer je tako planirano/najavljeno...

Link to comment

Ali, eta tak normaljna :) kod nas to zovu "bug driven development"... odlična definicija.Ne mogu da pronađem žuti 920 u NS :( ako neko ima info, neka javlja...

Edited by giuseppe
Link to comment

биће фолдери, glance са нотификацијама, мени две битне ствари... поред пуштања апдејта, још једна обећавајућа вестhttp://www.phonearena.com/news/Are-all-Windows-Phone-8-handsets-upgradeable-to-WP-8.1-Microsoft-exec-seems-to-say-yes_id51264такође, и сони изгледа да је заинтересован да се укључи у причуhttp://www.phonearena.com/news/Sony-confirms-talks-with-Microsoft-on-releasing-a-Windows-Phone_id51265

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...