Jump to content
IGNORED

O vicevima i predrasudama


Otto Katz

Recommended Posts

Pa ko je počeo prvi da priča o tome da nikad nije video Rome? Vasić ili ja? Čak sam prvi put i iskulirala i na drugu odgovorila.U čemu je tvoj problem sa ovom pričom konkretno? Šta te svrbi?
Uverljivost.
A da nisi ti ubacio licno iskustvo na topiku o lopovu i ubijanju?
o čemu ti to?
Link to comment
  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MayDay

    34

  • Miralem

    32

  • kim_philby

    27

  • gagorder

    21

Uverljivost.
a ti si sta: arbitar autenticnosti? na ovom forumu su ljudi pisali svasta, i kako su im zene vatali pohotljivi turski butikasi i koji im je godisnji prosek snosaja, a ti si se uvatio za mau i rome. evo ja sam joj komsija i sve je rekla kako jeste u nasem kraju.
Link to comment

pre nego što si se uhvatio za jednu repliku, mogao si da pročitaš i prethodne, reč je o tendenciji, a ovaj slučaj je samo deo iste. i ja sam iznosio lično mišljenje, nisam tražio da se ono utvrdi kao etalon, tako a ne razumem taj deo o arbitru autentičnosti.edit: @bergasa, nisam uopšte branio stav time, naveo sam to kao primer da je napadnuti često nezaštićen pred zakonom. A i ti si u zanosu prilikom izigravanja princa Valijanta propustio ono što sam gore pomenuo kimu.

Edited by copkillah
Link to comment
pre nego što si se uhvatio za jednu repliku, mogao si da pročitaš i prethodne, reč je o tendenciji, a ovaj slučaj je samo deo iste.i ja sam iznosio lično mišljenje, nisam tražio da se ono utvrdi kao etalon, tako a ne razumem taj deo o arbitru autentičnosti.
Pa sta onda pametujes. Ovo je bio tvoj objektivni ulaz u diskusiju.
Keva mi je pričala za slučaj žene nekog pandura, kojoj je lik provalio u gajbu (uprkos upozorenju "pucaću ako uđeš") i upucala ga je u koleno, Da li je potrebno da naglasim da je ona posle odgovarala zbog pokušaja ubistva?
Edited by bergasa19
Link to comment

opet propuštaš ključni deo deo onoga što sam napisao kako na SVAKU temu postoji neko lično iskustvo kod Mau. I rekao sam ti šta sam imao, ako si razumeo, razumeo si, ako nisi, šta da ti radim.

Link to comment
edit: @bergasa, nisam uopšte branio stav time, naveo sam to kao primer da je napadnuti često nezaštićen pred zakonom. A i ti si u zanosu prilikom izigravanja princa Valijanta propustio ono što sam gore pomenuo kimu.
A sat radi Mau? Pise doktorsku disertaciju na licnom ili diskutuje na forumu. Vrlo je zajebano glumiti etalon principijelnosti koji je busan kao sir.
Link to comment
pre nego što si se uhvatio za jednu repliku, mogao si da pročitaš i prethodne, reč je o tendenciji, a ovaj slučaj je samo deo iste.i ja sam iznosio lično mišljenje, nisam tražio da se ono utvrdi kao etalon, tako a ne razumem taj deo o arbitru autentičnosti.edit: @bergasa, nisam uopšte branio stav time, naveo sam to kao primer da je napadnuti često nezaštićen pred zakonom. A i ti si u zanosu prilikom izigravanja princa Valijanta propustio ono što sam gore pomenuo kimu.
pa to je onaj just saying momenat. izbor tema o kojima nesto zelis da kazes je takodje bitan koliko i to sto je to samo tvoje misljenje. zasto si to uopste pominjao? ovo je forum i ljudi cesto, bas kao na temi o nuznoj odbrani, izvlace neke 'apokrifne' licne situacije kako bi se uhvatili u kostac sa problemom. s druge strane ti si upravo optuzio mau da laze. to je, u najmanju ruku, losa etikecija. kako mislis da ti dokaze istinitost tvrdnji tako da ti budes zadovoljan? ovde je valjda neki minimum pristojnosti u raspravi da ne dovodimo u pitanje dobru veru sagovornika. Edited by kim_philby
Link to comment
opet propuštaš ključni deo deo onoga što sam napisao kako na SVAKU temu postoji neko lično iskustvo kod Mau.
pa ključno je to da na svaku temu na koju je ona pisala postoji neki njen lični momenat. ne piše apstrakcije, pa šta? ne oglašava se tamo, ili slabije se oglašava tamo gde nema lično iskustvo? to je sasvim legitiman pristup. meni ovo deluje kao ad hominem napad, da prosti vasić.
Link to comment

Vasiću i panduroubico, ja moram da vas pitam koj je vama kurac? Prvo je Vasič izuzetno stupidno krenuo da docira Mau o tome kako ona živi u kuli od slonovače i kako ne poznaje prave Rome (wtf?), kad mu je ona na tu primedbu odgovorila da lupeta (i to tek na njegovo insistiranje da mu odgovori) i da ona naravno poznaje puno Roma sa kojima je i odrasla, onda uskače CK da joj docira kako uvodi lične ispovesti i da podlo insinuira kako ih je izmislila.Ja ne znam jeste li vi pali s Marsa pa vam izgleda neverovatno da ljudi u Srbiji imaju Rome u svojoj neposrednoj blizini? Moj drug iz klupe, iedan od moja dva najbolja i nerazdvojna drugara iz osnovne škole je Rom, i moš misliti, ne računam to sebi u bilo kakvu posebnu zaslugu niti gakoristim kao argument u raspravi. Nismo bili prijatelji jer je on Rom, nego zato što je jedan od najboljih ljudi koje sam u životu upoznao. Kasnije je imao dve devojke koje nisu bile Romkinje, i ni jedna nije smela da kaže roditeljima da se zabavlja s njim, samo zato što je Rom. Prosto za mene ovo nije nikakva apstraktna tema, i verujem da po tome nisam uopšte poseban.

Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...