Jump to content
IGNORED

O vicevima i predrasudama


Otto Katz

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MayDay

    34

  • Miralem

    32

  • kim_philby

    27

  • gagorder

    21

Ova diskusija o lažnoj diliemi podmetnutog izbora između slobode govora i politkorektnosti je vrlo bitna za sudbinu foruma.Ukoliko je dominantan nazor da određena ispoljavanja nemaju mjesta na forumu, njihove autore će ćebovati forumska populacija.
Pa je tek sad provalih da sam zaslužni pokretač ovog plemenitog topika, od pažnje dobrih ljudi s desnice ne imadoh kad primijetiti. Helem, nakon jednog ludog forumskog dana valja zaključiti da je ovo forum, na kojem bi se neugodno osjećao ne samo Rom ili bliski obitelji Mance, nego i musliman, rečeni Bošnjo. Da se umjesto mene na tronu kralja muja našao neko tankoćutniji, neka manje debelokoža baraba, pa oni dobri ljudi bi ga proždrijeli. Mrak bi ga progutao. Ovo je zaključak za sve koji se na neki način identificiraju s PPP, popularnom kloakom. Forum montipajtonovske Srbije (op. cit. Tićer), po razumu, slobodi i kritičnosti navodni opozit fb92, Ne znam, ja sam srbomrzac i sve, ali dagajebem smrdi ko kloaka.
Link to comment
Pa je tek sad provalih da sam zaslužni pokretač ovog plemenitog topika, od pažnje dobrih ljudi s desnice ne imadoh kad primijetiti. Helem, nakon jednog ludog forumskog dana valja zaključiti da je ovo forum, na kojem bi se neugodno osjećao ne samo Rom ili bliski obitelji Mance, nego i musliman, rečeni Bošnjo.
nemoj sad ti da si bezobrazan. ovde se neprijatno osećalo mnogo ljudi, od kojih su se samo neki oglasili, i to što su se neprijatno osećali nema nikakve veze sa tim osobinama koje si naređao. ja sam već kazala gore da ne moraš biti rom pa da ti smeta ponižavanje roma. da li je moguće da ti to izmiče?
Link to comment
ja sam već kazala gore da ne moraš biti rom pa da ti smeta ponižavanje roma. da li je moguće da ti to izmiče?
Ti si kazala, ja sam kazao, mi smo kazali.
Meni recimo smeta što forum nije mjesto na kojem bi i se i Romi mogli osjećati kao i bilo ko drugi,
Link to comment
sta napravi pera zeka, kuku. sigurno je ponosan ako ovo gleda.
Zeka je zadovoljan. Vratio se na forum uz vatromet.
Nisam znao, evo obe oci da mi ispadnu, bio sam osutan neki dan...eo sad citam i neveruem.Al se sad osecam nekako bitnim!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...