Jump to content
IGNORED

Шта не подносите, ал баш


расејан

Recommended Posts

Poslednjih par godina na jugu Italije, posebno u Pugli je ekplodirala moda sendvica s hobotnicom, buratom i rukolom.  Kombinacija hobotnica-burata mi je totalno losa u smislu da burata totalno ubije ukus grilovane hobotnice. Ali tako je kako je i redovi ljudi koji cekaju na sendvic ukazuju na to da je moje misljenje manjinsko.

 

panino-con-polpo-e-burrata.jpg

 

 

Edited by Poludziber
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

rukola deluje baš sveže

 

:wacko:

 

pošto je taj sendvič, cenim ne manje od 15e

 

Da, ova rukola je videla i lepsa vremena, ali je slika s neta a ne moja. Sto se cene tice u pravu si, nema manje od 12€ a srednja cena je 15/17€. Na fensi mestima bez problema preko 20€

  • +1 1
Link to comment

dobra ideja za biznis. treba mi nešto što se lako sprema a prodaje budalama tokom turističke sezone.

 

bugari se lepe na hobotnice ko muva na govno.

  • Haha 4
Link to comment
50 minutes ago, Eleniko said:

ubi se od svađe sa komšijom fotisom, on ih tamani po našim plićacima ko lud. kažem mu lepo čoveče ostavi ove male da narastu, škk vadiš te što idu 3 u kilo a on će - ako ja ne izvadim izvadiće neko drugi. grčka stoka, ista ko srpska. niđe razlike.

 

5 minutes ago, Eleniko said:

pošto je taj sendvič, cenim ne manje od 15e

 

1 minute ago, Eleniko said:

dobra ideja za biznis. treba mi nešto što se lako sprema a prodaje budalama tokom turističke sezone.

 

bugari se lepe na hobotnice ko muva na govno.

:lolol:

 

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, Poludziber said:

 

Da, ova rukola je videla i lepsa vremena, ali je slika s neta a ne moja. Sto se cene tice u pravu si, nema manje od 12€ a srednja cena je 15/17€. Na fensi mestima bez problema preko 20€

Cime di rapa i rukola su dve razlicite biljke. Rukola je aromaticnija i sitnija, a cime su socnije lisnatije i mislim da se ne jedu presne zato izgledaju ovako pofureno. 

Link to comment
1 minute ago, Serena said:

Cime di rapa i rukola su dve razlicite biljke. Rukola je aromaticnija i sitnija, a cime su socnije lisnatije i mislim da se ne jedu presne zato izgledaju ovako pofureno. 

Ma napravio sam bezveznu konfuziju. Na slici je rukola ali ne bas sveza. Na prvom postu sam poceo da pisem da je trenutno aktuelna apdejtovana verzija s cimama umeto rukola pa obrisao jer mi se nije dalo da objasnjavam previse ali delic recenice ostao u postu.

Link to comment

 

 

ne mogu bitno da doprinesem temi, pošto jedem skoro sve

ne volim cveklu kao prilog, pusti saft pa podavi sve po tanjiru
ne volim loše pripremljenu (t.j. upropaštenu) hranu: povrće prekuvano tako da ispusti dušu, kremirani roštilj...
e da, ne volim sirće kad se baš oseća u salati

uzgred, obožavam ovde omrženi prokelj, divan je kad se zapeče u rerni

 

 

Edited by aram
  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Tsai said:

somune u fast foodovima, ja sam tim lepinja

 

Ja toliko volim somune da mi je ovo prosto neverovatno a i msm da prvi put vidim ovakvo mišljenje :)

 

Ne podnosim kad naručiš pljeskavicu sa kajmakom koja je tipa 150 dinara skuplja jer je sa kajmakom, a onda donesu isprdak kajmaka koji sipaju malom kafenom kašičicom. Nikad mi neće biti jasna ta jadnost i alavost vlasnika restorana. Mene bi bila sramota da takvo nešto poslužim.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...