Jump to content
IGNORED

Шта не подносите, ал баш


расејан

Recommended Posts

Casu Marzu je Sardinija (da ne saljem sluzbene tuzbe na forum). Da smrdi, smrdi za sve pare ali je ukus bozanski. Inace, mnogi francuski sirevi su smrdljiviji ali ne tako ukusni.

Link to comment
3 hours ago, banecare1 said:

@Shan Jan mene su kinezi zvali na veceru u wang fu u jurija gagarina. autenticna klopa, jedina razlika sto smo pili rakiju, a ne kineski baijiu

 

 

Vlasnica inače kuva za kineske delegacije kad nas posećuju, spektakl je restoran samo je poslednji put ozbiljno krajcovala

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Durian :puke:

Prilicno nelagodno. Bio sam jednom na festi duriana u Kuali Lumpuru:cry:. Iako na otvorenom, hiljade tek otvorenih duriana se “cuju” na stotine metara pre ulaska u park gde se to odrzavalo. Zena jela sa zadovoljstvom.

Link to comment
22 minutes ago, Poludziber said:

Prilicno nelagodno. Bio sam jednom na festi duriana u Kuali Lumpuru:cry:. Iako na otvorenom, hiljade tek otvorenih duriana se “cuju” na stotine metara pre ulaska u park gde se to odrzavalo. Zena jela sa zadovoljstvom.

 

Isto u KL ali ne festival duriana nego smo se vozili kolima po gradu i parkirali pored duriandzije (kamion pun duriana kao lubenice ovde npr). Ti moji burazeri obozavaju, ja kad se nisam ispeglao na licu mesta

  • +1 1
Link to comment

nisam probala mnogo neke egzotike. 

od ovih redovnih namirnica paprika mi izaziva nelagodu, nije da ne volim, ali mi nije dobro kad jedem. 

dva puta godišnje se pripremim na patnju i napucam se ajvara na sopstvenu odgovornost jer gospođa majka odlično pravi. 

cluk samo termički obrađen, tj. u kuvanim i dinstanim jelima. 

ne mogu ni jagnjetinu. 

i kokos. njega nikako. srećom, pa me slatkiši generalno ne privlače. 

 

pihtije i većinu iznutrica još nisam probala. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...