Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Bahati bezobzirnici (upravo videh da sam u prethodnom postu napisala bezobraznici umesto bezobzirnici) koji donose glupe odluke (mnoge odluke koje su uticale na istorijske tokove bi se mogle okarakterisati kao glupe, tako da ne znam na šta je Hella mislio), palamude sa bezbednog rastojanja (fizičkog, socijalnog, bilo kog), dok je čovek koji je stradao (tupan u Hellinom koordinatnom sistemu) posledica. 

Tako sam razumela  :huh:

Link to comment

jel ovako izgleda plediranje šizenjaludenja za potrebe odbrane koje smo naučili da volimo u filmovima? :unsure:

ovo sa pocucinim javnim nervnim slomom i krizom srednjih godina koju pokusava da zaodene u patriotizam i nekakvu politiku je toliko transparentno o cemu se radi da je naprosto neprijatno pratiti ceo razvoj situacije. ono kao jebote - koga ti zajebavas !

Link to comment

Ja ne bih to tako lako otpisao kao privatne probleme koji se prosto maskiraju politikom, politika uvek računa sa ličnim frustracijama i obećava rešenje za njih. Ona da rađa, on da brani.

Link to comment

Urbani Beograd. Nema više Magi, Čavketa, Milana, Giške i ludog Kokija koji je pekao Cigane na ražnju u staroj Savamali, ali ostala je Žozi.

 

 

L9Hwvd.png

 

 

u stanju su da žive u čatrlji, a da svakog dana troše na nešto i po sto evra.

ima pare, a živi u užasu.

 

mnogo ih je više zbrinuto nego što to izgleda gledajući ih kako žive u bedi.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

verovatno i jesam, ali evo kao malecki primer.

 

mene je ovo malo pecnulo, bilo mi je simpa da je slušam devedesetih godina i ovo mi je - neću reći hladan tuš - eto, hladan štrc

Link to comment

verovatno i jesam, ali evo kao malecki primer.

 

mene je ovo malo pecnulo, bilo mi je simpa da je slušam devedesetih godina i ovo mi je - neću reći hladan tuš - eto, hladan štrc

 

ko je ta osoba?  google mi ne daje nista o njoj. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...