Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Hvala oboma. 

A čuj ovu književnicu s kapčetom, nema samopouzdanja da priđe ženi koja ima neku vrednost. 

 

I meni je književnica hit!

 

Mislim da ona u stvarni njemu šalje tajne signale sa tim "nedostatkom samopouzdanja", ali on ne vidi ništa osim knjiga!

Link to comment

Nisam ni stigla do tog, inače vrlo mogućeg, nivoa tumačenja, oborila me je s nogu frustracijom odišuća  (da ne upotrebim reč koja je danas baš često bila u opticaju na forumu) implikacija da postoje i žene koje nemaju vrednost, ali ona, na svu sreću, ne spada u tu grupu. Ordinarna ćurka. 

Link to comment

oborila me je s nogu frustracijom odišuća implikacija da postoje i žene koje nemaju vrednost, ali ona, na svu sreću, ne spada u tu grupu

 

leia je na rodnoj ravnopravnosti napisala da postoje i ženske koje eto nisu hellina sponzoruša ili boemkinja koja ronta po kontejneru šta misliš o tome čime ti to odiše :fantom:

Link to comment

ovaj lik se oženio maltene odma posle srednje devojkom koja mu je bila prva i jedina devojka do tad

 

ja mislio da taj nikad nije jebo, a eto, to što si rekla znači da nisam daleko od istine

Link to comment

leia je na rodnoj ravnopravnosti napisala da postoje i ženske koje eto nisu hellina sponzoruša ili boemkinja koja ronta po kontejneru šta misliš o tome čime ti to odiše :fantom:

 

rodi majko još jednog ko mene da po selu zavađamo žene

 

Leia se pozicionirala ne iznoseći vrednosni sud. 

Uostalom, nijedna frustometrija na forumu ne bi bila validna bez analize tvojih postova o belolistićarima i apstinentima  :fantom:

Edited by Notorious
Link to comment

Ne znam gde bih ovo, valjda je tupan pravo mesto.

 

MBM - polivanje vodom je svetska marketinška zavera i skretanje pažnje ekako se ne bi pričalo o gorućim temama: palestini, kemtrejlsu i hlorisanoj vodi. ne znam zašto je preskočila vakcine, valjda pisala na brzinu.

 

http://web-tribune.com/tema_dana/masovno-polivanje-vodom-je-drustveni-eksperiment-upravljanja-masama-humanitarna-akcija-je-samo-pokrice#

Link to comment

MBM - polivanje vodom je svetska marketinška zavera i skretanje pažnje ekako se ne bi pričalo o gorućim temama: palestini, kemtrejlsu i hlorisanoj vodi. ne znam zašto je preskočila vakcine, valjda pisala na brzinu.

 

ma njoj je sve zavera amerikanaca i evropske unije protiv slobodnomsilecih™, aktuelna tema je uvek samo povod za isti tekst.

fali teror stedljivim sijalicama, to mi je omiljeni deo.

Link to comment

Pisala da se zapljune na popularnu temu samo što pljucom uspela da promaši ulicu i zemaljski šar i porekne gravitaciju koliko je promašila. Jebote koja potpuno pogrešna kritika ajs baket čelindža, ono, hvala ti ali nemoj molim te da pomažeš, narani svoje porcelanske svarovski slonove humusom i ne diraj ništa. Ili bar prvo pročitaj nešto najosnovnije o tome zašto se polivaju vodom, pošto je očigledno da se nije potrudila ni tu mrvicu makar na Vikipediji da pogleda kakve veze ima kofa ledene vode i ALS. 

Link to comment

Apostolovski u Politici.

 

Али, баш такав Миле Додик постао је пријатељ Емира Кустурице, а потом и савезник славног редитеља који је изумео маркесовску временску машину којом путује кроз историју и истражује црне рупе националне подсвести, у нади да ће пронаћи решење, открити тајну шифру српске судбине и коначно, као форензичар наших националних победа, митова и заблуда, донети доказе због којих смо овакви какви смо.

 

Link to comment

aj u 10 eura da će dokaz biti da su srbi narod najstariji, te stoga i najmudriji, zbog čega, posledično, kao pametniji prvi popuštaju zbog čega su, još posledičnije, da ne kažem u krajnjoj instanci, tu gde jesu/ tj. zbog čega im je tako kako im je. 

Link to comment

Verbić u Bujanovcu, povodom najave protesta albanskih stranaka i štrajka nastavnika u nekim školama:

"Prvacima su njihove učiteljice najlepše i najpametnije na svetu, to je ogromna odgovornost i svi učitelji treba da dobiju podršku. Oni moraju da pokažu ne samo kako se uči, već kako se odgovorno odnosi prema radu i učenju. To je ono što je zadatak za sve nas da svojim primerom pokažemo prvacima kako treba da pristupe poslu."

 

Tako mali a već licemer i izvrtač teza od zanata  :puke:

Link to comment

znam da je tema o tupanima koje je naša rodna gruda podarila svetu, ali ipak moram da priložim sledeći citat, jer (1) ovde po prirodi pripada, (2) tiče se ropstva, teme kojom je topik i započet, i (3) tupan je anoniman pa ne može da se kaže sa sigurnošću da nije naš™.

 

The Economist, nepotpisana kritika knjige Eda Baptista "The Half Has Never Been Told: Slavery and the Making of American Capitalism":

 

 

Mr Baptist has not written an objective history of slavery. Almost all the blacks in his book are victims, almost all the whites villains. This is not history; it is advocacy.

:Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...