Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

izvinjavam se ja sam jeo meksičke tako rolnice s izvesnom manekenkom dok se ovde pisalo pa brisalo i pojma nemam o čemu pričate a inače i ne drukam osim kad se radi o ličnim podacima i ako je nečiji govor mržnje usmeren protiv ds manjine  :fantom:

ja mislio hella odvlaci u krevet na pricu manekenke i onda ih sutne da placu po 4umima na muske svinje jer nisu izmuzle ni vecericu kad ono noc je jos rana a evo helle na forumu...

Link to comment

mene bi bilo sramota da treću godinu zaredom na svako klanje islamista potežem brejvika kao krunski kontraargument ali dobro kakva dogma takva i odbrana 

 

 

 

 

Ko bi rek'o, ja mislio tebi baš fora da se jedan koncept ponavlja minimum 5 godina. :fantom: 

Link to comment

ja mislio hella odvlaci u krevet na pricu manekenke i onda ih sutne da placu po 4umima na muske svinje jer nisu izmuzle ni vecericu kad ono noc je jos rana a evo helle na forumu...

Mene zbunjuje ovo da su jeli zajedno meksičke tako rolnice. Ja sam razumeo da Hela ne izvodi žene na večere?

A možda je ona izvela njega?

Link to comment

možda zato što zna da ne bih pustio da me zarobe živog ko ove što će umreti klečeći :fantom:

 

u ostalim vestima videćete friškog humanitarca koji se smarao u kaliforniji pa je rešio da se pozabavi ljudskim pravima i tako se kandiduje za temu 
 

PYONGYANG, North Korea (AP) — North Korea's Supreme Court on Sunday convicted a 24-year-old American man of entering the country illegally to commit espionage and sentenced him to six years of hard labor.

 

At a trial that lasted about 90 minutes, the court said Matthew Miller, of Bakersfield, California, tore up his tourist visa at Pyongyang's airport upon arrival on April 10 and admitted to having the "wild ambition" of experiencing prison life so that he could secretly investigate North Korea's human rights situation.

 

Read more: http://w

 

ww.businessinsider.com/north-korea-sentences-24-year-old-american-to-6-years-hard-labor-2014-9#ixzz3DTQa2KBg

 

Ko bi rek'o, ja mislio tebi baš fora da se jedan koncept ponavlja minimum 5 godina.

 

nije to nikakav koncept šala šega pošalica vic nego suočavanje bahatih bezobzirnika s posledicama njihovih glupavih odluka

 

na čemu inače neviđeno insistiraju kad nije reč o njima :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

 

nije to nikakav koncept šala šega pošalica vic nego suočavanje bahatih bezobzirnika s posledicama njihovih glupavih odluka

 

na čemu inače neviđeno insistiraju kad nije reč o njima :fantom:

 

Ne čini li ti se da proglašavanjem žrtve glupavih odluka za tupana i kandidata za Darvinovu nagradu donekle aboliraš bahate bezobraznike?  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...