Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ko je ta žena?  Neka profesionalna tviterašica, koja ima mišljenje o svemu?

 

edit: našla sam: "Ана Марија Поповић је партнер у консалтинг агенцији Destination Office, која се бави развојем у областима културе и туризма. Мастерирала је Одрживи територијални развој на Сорбони, на „Erasmus Mundus” програму универзитета Сорбона, Падова и Леувен. Основне студије завршила је на Факултету политичких наука у Београду."

 

Doticna je pisala o dzentrifikaciji koju je vrsio Milos Obrenovic. To se ne zaboravlja.

Link to comment

Pft, sad bih ti samo da hoću iz glave izrecitovao revolverašku litaniju da se nije ispostavilo da je Sai King jedan senilni govnar nesposoban da završi započeto...

 

Prosto ostavljam Vasi prostora za neznatno drugačiju hipotetičku situaciju posle apokaliptične pandemije. Ali realno, svi znamo po koga bi od nas došao Flagg i odvezao ga in style, a ko bi morao da šipči do Nebraske na babinu poparu kao poslednji bednik... :fantom:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pft, sad bih ti samo da hoću iz glave izrecitovao revolverašku litaniju da se nije ispostavilo da je Sai King jedan senilni govnar nesposoban da završi započeto...

 

Prosto ostavljam Vasi prostora za neznatno drugačiju hipotetičku situaciju posle apokaliptične pandemije. Ali realno, svi znamo po koga bi od nas došao Flagg i odvezao ga in style, a ko bi morao da šipči do Nebraske na babinu poparu kao poslednji bednik... :fantom:

 

Ja bih realno™ vozio džip sa treštećom muzikom i svakog budnog trenutka bih pio pivo. To je život.

Link to comment

A ono, ko zna, možda je apokalipsa ograničena na Severnu Ameriku. King rečju nije pomenuo šta se dešava u ostatku sveta, ni Boga evidentno nije briga čim je zadao da se svi preživeli imaju prikloniti ili njegovom proroku u Nebraski ili Satanu Kalifornijskom... ma koliko okeana i kontinenata nas delilo od tih destinacija :(

Link to comment

"Pravda zahteva da i četnička obeležja budu na paradi, jer su i oni učestvovali u pobedi nad fašizmom.Za to postoje brojni dokazi. Pukovnik Albert Sajc, u to doba šef američke obaveštajne službe, napisao je u svom izveštaju da su gerilci Draže Mihailovića onemogućili snabdevanje Romelovih trupa, koji zbog toga nije osvojio Aleksandriju, što je imalo ogroman uticaj na dalji tok Drugog svetskog rata", kaže Antić.

 

:s_c:

Link to comment

Što se mene tiče, biram grip.

 

Što kaže jedan moj prijatelj "apokalipsa nam je jedina šansa da napravimo nešto od života". :)

 

"Pravda zahteva da i četnička obeležja budu na paradi, jer su i oni učestvovali u pobedi nad fašizmom.Za to postoje brojni dokazi. Pukovnik Albert Sajc, u to doba šef američke obaveštajne službe, napisao je u svom izveštaju da su gerilci Draže Mihailovića onemogućili snabdevanje Romelovih trupa, koji zbog toga nije osvojio Aleksandriju, što je imalo ogroman uticaj na dalji tok Drugog svetskog rata", kaže Antić.

 

:s_c:

 

Da ne bude da trolujem, svačega se nalupetao na malo prostora, ali stvarno ne mislim da je u njegovom slučaju to odraz tuposti.

Link to comment

Što kaže jedan moj prijatelj "apokalipsa nam je jedina šansa da napravimo nešto od života". :)

 

 

Da ne bude da trolujem, svačega se nalupetao na malo prostora, ali stvarno ne mislim da je u njegovom slučaju to odraz tuposti.

Pa nije. Kod Antića je to kombinacija tuposti, prostakluka i patologije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...