Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Predstavlja se kao 'konsultant za razvoj destinacija'. :isuse:  Poznata i kao džentrifikatorka-rasistkinja (Romi joj kvare pogled dok ide u klabing). Toliko zarađuje da joj je porez 300e, triput pogađaj da li se nakačila (i) na budžet.

verovatno je pausal, sto ce reci, fiksni iznos nezavisno od toga koliko zaradjuje. 

Link to comment

Радомир Почуча

 

Помаже Бог, и добро ти Октобарско јутро, мој српски поробљени народе....

Ведро и сунчано небо Новорусије, светло и јасно као што месецима није било над мојом Домовином, цвркут птица и лавеж паса не слажу се са општим сазнањем да се воде борбе на живот и смрт, за опстанак и нестанак.

И док ви, браћо моја и сестре моје, крећете на посао (барем они који га још имају), видите ли бодљикаве жице којима сте ограђени, тешке букагије око ногу са гвозденом куглом на крају ланца? Видите ли очима Свесних и Пробуђених на својим оделима, јакнама, тренеркама и дечијим бенкицама хоризонталне црно-беле линије дужничког ропства, и дугове које нисте направили, а које ће морати да враћају и ваши праунуци, и никада их неће вратити... ако буде ваших праунука, јер ни децу више не можете отхранити....

А снага Слободе у вама лежи. Моћ милости Божије, јача од нуклерна моћи "великих сила".... Моћ уједињеног народа лежи у тежњи за Слободом и Љубављу, у жељи да му природнија буде братска рука комшије, него завидни поглед колеге у конкурентној борби либералног капитализма....

На теби је, Народе мој племенити и Небески, да се пробудиш, сетих својих моћних и племенитих корена, вратиш милости Божијој и поштовању Морала и Савести, и ослободиш себе и будућности своје деце даш шансу....

Сети се речи химне пред којом устајеш, живи, диши, и у дело спроведи упутство свог Опстанка које ти оне дају....

Слободна Новоросија, дана 03.10.2014.

 

katarzirani radikal bolje da se javi u beogradski sud. :fantom:

Edited by Takeshi
Link to comment

Pa nije. Kod Antića je to kombinacija tuposti, prostakluka i patologije.

 

Dodao bih i zla i mrznje. Retko odvratan i podmukao lik. A uz to nije glup. Neka blaza verzija glavnog vojvode.

Link to comment

Dodao bih i zla i mrznje. Retko odvratan i podmukao lik. A uz to nije glup. Neka blaza verzija glavnog vojvode.

 

jako tačan opis dotičnog.

 

Dodala bih jednu njegovu minijaturu sa ispita Nasledno pravo, sada već davne 1990.g.

 

Došla sam da slušam ispit i u kabinetu je bilo 3 studenata koji odgovaraju i još 4 koji slušaju. Zazvonio mu je telefon i negov deo dijaloga ide otprilike ovako:

- E da, ma na ispitu sam....

- Ne znam, imam ih 12 , sad ću brzo da završim, za 15 minuta.

 

Mi svi :huh:  :ohmy:

 

I tako i bi. Poobarao je sve, jebga, žurilo se čoveku.

Edited by Arkadija
Link to comment

Jebote, pročitah "masturbirala je"............ :lolol:

 

Zar se ovo danas stvarno tako kaže, masterirati i bačelorirati? :unsure: Ili je u pitanju samo tviteraški viticizam?

Link to comment

to nije tupost to je istorijski revizionizam koji bi podrzao dobar deo ovog foruma. pogledajte onaj echo chamber na topiku istorija. 

Jbt, što si naporan :)

 

Antić je jedna od osoba od kojih mi je fizički zlo kada ih vidim.

Link to comment

Nikad kraja...

 

tema nedelje u Politici

Завера против мира

У тренутку када је сматрано да Балкан, поготово Београд, има енергију да разреши тешке проблеме Европе и света, 9. октобра 1934. убијен је краљ Александар Карађорђевић

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...