Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

al si obavešten to ima više od 5 godina sećam se neki moji poznanici ga zapratili na tad još mladom fejsu kao e ovaj je stvarno car moraš da vidiš tebi bi se svidelo i meni sve bilo jasno kad sam video ešarpicu reko pa ovo je za ljude koji slušaju gibonija šta me drkate :fantom:

 

nadam se da im se vise ni na ulici ne javljas

Link to comment

Naravno da je provaljen, među nama koji ga provalismo odmah. Ima i onih koji ga nisu provalili, niti će ga ikad provaliti, već će ga tretirati kao zanimljivog lika sa interneta. Hela objasnio. 

 

Ali to su stvari koje ne mogu da se promene, uvek će biti nekih kojima će pojedinci biti pozitivni, šta god uradili i kako god bili "provaljeni" od strane većine. Takvih primera imaš koliko hoćeš. 

Link to comment

Pa ja kažem samo da za razliku od drugih tema o kojima je nešto kenjao, ovde je Istok zapravo pozvan da kaže nešto, i pored toga što svi živi psiholozi i analitičari cajtgajsta isto ovo primećuju - jer ovde je iskusan iz prve ruke tj. ovde piše o sebi.

Link to comment

Današnji "Blic":

...Pevač "Hladnog piva", Mile Lukin...

 

 

Jučerašnja "Politika":

Montipajtonovac Stiven Fraj...

 

Link to comment

Skrobonju nikada ne bih nazvao tupanom, iz mnogo razloga, ali omakla se i njemu ovs tupost.

 

Goran Skrobonja

August 21

Za onog ko ti uputi demarš, jedini odgovor je - "Marš!"

 

Link to comment

Meni se čini da sa ovom duhovitošću, stvari stoje kao i sa onom o kojoj piše Eko - kad god upozna neko novog, taj neko napravi foru na temu njegovog prezimena (tipa: "A, ti si onaj ko djekuje u brdima!"). Valjda, kaže Eko, ljudi misle da baš zato što je asocijacija toliko očigledna, niko pre njih nije našao za shodno da je iznese.

Edited by Turnbull
Link to comment

Možda nije baš jedan na jedan to o čemu pričate, ali je definitivno srodno: ne znam da li ste nekada imali priliku da moderišete popularan fejsbuk pejdž ili sajt sa komentarima, ali eto ja jesam. i koristim ovu priliku da se izokola pohvali, kakav sam internet baja i jebač. Elem, neverovatno je koliko ljudi će napisati neku trenutno aktuelnu foru i misliti da su time uhvatili boga humora za treće mudo. Tipa A GDE JE PEČAT, PIŠETE GLUPOSTI, a o citatima iz domaćih filmova ne moram valjda ni da govorim. Kapiram da ne moraš da moderišeš da bi se susreo sa time, dovoljno je samo da čitaš komentare, ali nekako mi je teško da zamislim ikoga s ovog foruma da čita komentare na fejsbuk pejdžovima, bar bez slajbe esida u krvi ili krvavih noževa u venama, ali u svakom slučaju sada hvala internetu imamo i pisani trag koji lepo dokazuje Ekovu opservaciju.

Link to comment

Meni se čini da sa ovom duhovitošću, stvari stoje kao i sa onom o kojoj piše Eko - kad god upozna neko novog, taj neko napravi foru na temu njegovog prezimena (tipa: "A, ti si onaj ko djekuje u brdima!"). Valjda, kaže Eko, ljudi misle da baš zato što je asocijacija toliko očigledna, niko pre njih nije našao za shodno da je iznese.

 

mogu ja da se kandidujem za glupana dana. gledam ovo pod navodnicima i nikako ne kontam šta mu je to "djekuje". vrtim, okrećem, ne vredi - ne znam. pa još kakve to veze ima sa Eko(logijom) !?

Zamalo da zovem ženu da je pitam da li je to neki južnjački izraz koji ja ne znam.

Link to comment

Možda nije baš jedan na jedan to o čemu pričate, ali je definitivno srodno: ne znam da li ste nekada imali priliku da moderišete popularan fejsbuk pejdž ili sajt sa komentarima, ali eto ja jesam. i koristim ovu priliku da se izokola pohvali, kakav sam internet baja i jebač. Elem, neverovatno je koliko ljudi će napisati neku trenutno aktuelnu foru i misliti da su time uhvatili boga humora za treće mudo. Tipa A GDE JE PEČAT, PIŠETE GLUPOSTI, a o citatima iz domaćih filmova ne moram valjda ni da govorim. Kapiram da ne moraš da moderišeš da bi se susreo sa time, dovoljno je samo da čitaš komentare, ali nekako mi je teško da zamislim ikoga s ovog foruma da čita komentare na fejsbuk pejdžovima, bar bez slajbe esida u krvi ili krvavih noževa u venama, ali u svakom slučaju sada hvala internetu imamo i pisani trag koji lepo dokazuje Ekovu opservaciju.

 

mislim da je u internet komentarima kljucan i taj momenat kratkotrajnosti, sto manjeg zadrzavanja citaca (jer ce pobeci od sadrzaja koji zahtevaju vise minuta). a opet potreba da se privuce paznja. pa vecina ispaljuje usiljene fore, koje im prvo padnu na pamet. jer realno, stvarno duhovitih ljudi ima malo.

osim profesionalnih botova, ostali to pisu u slobodno vreme ili u pauzama, pa je brzinska duhovitost™ kratkotrajno olaksanje u dosadnom poslu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...