Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Postavka kviza je takva da ne pobedi najbolji.

E sad, da li takvu emisiju treba smatrati edukativnom ili je tretirati kao još jednu verziju Zadruge drugo je pitanje.

  • +1 4
Link to comment

Nekad davno su prikazivane i naša i hrvatska verzija kviza. Uvek je bio važan taj rijaliti momenat, u suprotnom bi ispadao takmičar sa najviše grešaka.

 

Ponižavanje takmičara je dugo bio ™️ šoua, ali Kojo je tražio da bude good cop.

Edited by msv
  • +1 3
Link to comment

"Postavka" je da se Prva olupala sa projektom koji je trebalo da im izvadi prolece 

 

Channel Date Start time Description All 18-49
PRVA 21.03.2023 21:13:34 KVIZ: NAJSLABIJA KARIKA 5.58%
PRVA 28.03.2023 21:24:36 KVIZ: NAJSLABIJA KARIKA 5.97%
PRVA 04.04.2023 21:22:06 KVIZ: NAJSLABIJA KARIKA 3.92%
PRVA 11.04.2023 21:26:38 KVIZ: NAJSLABIJA KARIKA 4.82%

 

i sad imaju ovakve PR kampanje ne bi li nekako mrtvorodjence pogurali...

 

 

  • Hvala 2
Link to comment

Polenta, sto se mene tiče, je da uvek možeš da biraš da li ćeš da igraš fer ili nefer. Igrali su nefer, sto se ljute kada im se to kaže. 
 

A da cela dreka diže gledanost kviza, diže. Mada ga ja gledam na YT iskljucivo..

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Polenta, sto se mene tiče, je da uvek možeš da biraš da li ćeš da igraš fer ili nefer. Igrali su nefer, sto se ljute kada im se to kaže. 
 

A da cela dreka diže gledanost kviza, diže. Mada ga ja gledam na YT iskljucivo..

 

Zašto nefer ako su koristili mogućnosti koje su im na raspolaganju u pravilima kviza?

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

Zašto nefer ako su koristili pravila koja su im na raspolaganju u pravilima kviza?

Nisam rekao nelegalno ili protiv pravila nego nefer. Nefer je i kada u fudbalu das gol dok je protivnik povredjen recimo pa stanu njegovi saigrači ali je savršeno po pravilim i gol se priznaje. 

  • +1 3
Link to comment

gegule se udružile da izbace batongu iz bačkog petrovca? klasika :dry:

 

btw kako se oni dogovore ajmo glasati njega? spontano i telepatski? zar nije logičnije i prirodnije da glasaju za ovog trećeg što ne zna ništa i da se nadaju da će i ovaj šef iz petrovca da mu udene glas, pa da tako uđeš u finale. a onda da se nadaš nekim pitanjima i čudu na penal lutriji.

  • +1 1
Link to comment

Pa meni logicno kad se dodje do te dve poslednje runde da izbacis onog ko zna vise ili mislis da zna vise od tebe, da imas vise sanse u onoj penal zavrsnici da pokupis pare.

 

E sad jeste da se u poslednjoj rundi utrostruce pare koje uzmete, ali cant win em all

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Midgeta said:

Pa meni logicno kad se dodje do te dve poslednje runde da izbacis onog ko zna vise ili mislis da zna vise od tebe, da imas vise sanse u onoj penal zavrsnici da pokupis pare.

 

E sad jeste da se u poslednjoj rundi utrostruce pare koje uzmete, ali cant win em all

 

Ako neko misli da je nefer da ga izbace dvojica koji znaju manje od njega, ne treba da učestvuje u ovom kvizu, nek ide u Poteru, Slagalicu i slično.

  • +1 4
Link to comment

oba glupsona se nadaju da imaju neke sanse jedan protiv drugoga, pa makar i minimalne. ovako da je ostao jedan glupson sa tipom koji nije imao nijednu gresku ne bi imao nikakve sanse.

smrduljiva taktika ali taktika.

Edited by foto
  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

gegule se udružile da izbace batongu iz bačkog petrovca? klasika :dry:

 

btw kako se oni dogovore ajmo glasati njega? spontano i telepatski? zar nije logičnije i prirodnije da glasaju za ovog trećeg što ne zna ništa i da se nadaju da će i ovaj šef iz petrovca da mu udene glas, pa da tako uđeš u finale. a onda da se nadaš nekim pitanjima i čudu na penal lutriji.

 

pa ne znači ti ništa finale ako pobednik nosi sve. imaš veće šanse protiv slabijeg rivala

 

da su glasali da ispadne slabiji to bilo kao da staviš svog kikera da čuva protivničkog vajdrisivera, to nije ferplej nego glupost

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...