Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, Midgeta said:

 

Karika je ustvari trecina kviz, trecina rijaliti i trecina igra na srecu :D

 

I trećina prilika za Milošicu da raskrinka sve govnare koji podržavaju nefer igru i dokaže da su to loši ljudi

  • Haha 2
Link to comment
17 minutes ago, omiljeni said:

onda znači laže da je zidar koji sanja da jednog dana ode 7 dana u egipat, a ustvari je profi kvizoman? 

 

Pa ne osvajaju se milioni po slagalicama, a i rekoše da je nezaposleni otac četvoro dece.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

I trećina prilika za Milošicu da raskrinka sve govnare koji podržavaju nefer igru i dokaže da su to loši ljudi


Ovo je 1 od onih diskusija gde su svi u pravu :D

Mada ono jbg, ako prihvatis kurvanjske propozicije, nema mnogo smisla da posle drecis zbog kurvanjskog epiloga, naranio je kere da ga ujedu

To je kao kad igras Meksiko pa neko vice i moras da ga rusis u tandemu s trecim, takav je poso

Edited by Plajvi
  • -1 2
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

I trećina prilika za Milošicu da raskrinka sve govnare koji podržavaju nefer igru i dokaže da su to loši ljudi

Jok, biti loš čovek je mnogo komplikovanije, ovo mi je zanimljivo kao fenomen i svakako govori o osobi jednim delom. "Mnogo govori o nekome" jeste patetično zvučalo, to se slažem.

 

Nikodije najosetljivija duša na forumu :D

Edited by Milošica
Link to comment
8 minutes ago, msv said:

 

Pa ne osvajaju se milioni po slagalicama, a i rekoše da je nezaposleni otac četvoro dece.

 

Nema ni za kondom

  • Haha 7
  • Hvala 1
Link to comment

Producentskim očima gledano ova epizoda je apsolutna bombonica. 
 

Za Koju sam pretpostavio da će biti problema u vođenju ko i sa svim našim ostalim glumcima, plus što se ispostavilo da on u filmovima u stvari izgleda  samo glumi dobru dikciju :happy:, a u stvarnosti je skoro ko goran bogdan ali sam isto verovo da će se izvući vremenom na harizmu i stav onosno na tu ulogu.

 

 

Link to comment

Problem je ovde nastao zato što je Nikola Kojo rešio da bude dobrica, a voditelji ovog konkretnog kviza po svim meridijanima su ti koji kinje i zlostavljaju takmičare, pa je održao slovo o moralu i pravdi gde mu mesto nije. A Prva je to iskoristila kao odličnu reklamu za kviz koji niko nije ni gledao, osim članova porodice i par prijatelja učesnika kviza.

O moralu i etici se ne raspravlja sa takmičarima koji se nadmeću za pare. Po meni je takođe, nemoralno isticanje da je zidar nezaposlen i da ima 4 dece i da želi da ide u Egipat. Jel to znači da će u svakom sledećem kvizu u kojem će da se takmiči da bude uslov da ga drugi puste da pobedi?

 

Da li ovo što sam napisala dovoljno govori o meni, da li samzato  loša osoba, bez poznavanja mene i mog stava o životu, pravu i pravdi i u krajnjem slučaju etici je olaka tvrdnja.

 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
5 minutes ago, francuski sobar said:

Producentskim očima gledano ova epizoda je apsolutna bombonica. 
 

Za Koju sam pretpostavio da će biti problema u vođenju ko i sa svim našim ostalim glumcima, plus što se ispostavilo da on u filmovima u stvari izgleda  samo glumi dobru dikciju :happy:, a u stvarnosti je skoro ko goran bogdan ali sam isto verovo da će se izvući vremenom na harizmu i stav onosno na tu ulogu.

 

 

 

Još gore, u filmovima glumi da je glumac

  • Haha 1
Link to comment

Neverovatno mi je koliko su se ljudi potresli što je rečeno da neki likovi u kvizu nisu igrali fer. Niko nije rekao da su loši ljudi ili ne zna šta, nego samo da nisu igrali fer. Ne da nisu igrali po pravilima, da im treba uzeti nagradu ili nešto slično. 

 

Naravno, lako se optuže ljudi da su uzeli pare od banera ne opskurnom forumu, ali to nema veze...

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
onda znači laže da je zidar koji sanja da jednog dana ode 7 dana u egipat, a ustvari je profi kvizoman? 
mislish preterano mnogo je znao? [emoji38]ol:

ovo je malo nalik na onu situaciju kad je zivana zeznula neke doktore nauka prosto ucheci za ispit [emoji38]ol:

sent from my not bubamoto

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, gospa buba said:

ovo je malo nalik na onu situaciju kad je zivana zeznula neke doktore nauka prosto ucheci za ispit emoji38.pngol:

 

Najlepše molim za link

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Neverovatno mi je koliko su se ljudi potresli što je rečeno da neki likovi u kvizu nisu igrali fer. Niko nije rekao da su loši ljudi ili ne zna šta, nego samo da nisu igrali fer. Ne da nisu igrali po pravilima, da im treba uzeti nagradu ili nešto slično. 

 

Naravno, lako se optuže ljudi da su uzeli pare od banera ne opskurnom forumu, ali to nema veze...


nije ni novak onomad igrao fer u finalu wimbyja. federer uzeo više gemova, poena, brejkova i ovaj naš… serator

 

nagledao sam se karike u nemačkoj dok je isla na RTL. tačno znaš da neko ko se kurci znanjem neće uci u finale. nema tu nefer igre. garantujem da je “oštećeni” takodje glasao po sistemu “da ispadne bolji”. 

sta su trebali ona dvojica da rade? sebe sami da izbace? 

Link to comment

jbt. 2 slaba igraca resila da izbace takmicara protiv kojeg nemaju sanse.

njih dvojica kada se pohrvaju u blatu imaju neke sanse da uzmu tu kintu.

nije dzentlmenski ali im daje sansu da uzmu neku paricu. priroda, nagoni, namazanost, pokvarenost... you name it.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...