Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

16 minutes ago, foto said:

jbt. 2 slaba igraca resila da izbace takmicara protiv kojeg nemaju sanse.

njih dvojica kada se pohrvaju u blatu imaju neke sanse da uzmu tu kintu.

nije dzentlmenski ali im daje sansu da uzmu neku paricu. priroda, nagoni, namazanost, pokvarenost... you name it.


otkud znaš da su slabi igrači? morali su proći test da dodju do kviza, morali su nešto ipak znati jer bi inace bili izbačeni pre finalnog dela. ja sigurno ne bih hteo da pokažem koliko znam pre finalnog dela. taj lik je rekao posle emisije da je hteo da pobedi u emisiji sa svim

tacnim odgovorima. well, jebiga, usr’o si taktiku brate 

  • +1 2
Link to comment

Ja sam juče na Tviteru ceo dan bila u čudu (a i danas, pošto shitstorm još traje), pa taj kviz se već emitovao kod nas! Ja ne znam je l to neka kolektivna amnezija ili šta se dešava :huh: Jedino što ranije je taj kviz “prodavao” voditelj, koji mora da bude neprijatan i pasivno-agresivan, koji te gazi odgovorio ti tačno ili netačno, a sada izgleda idu na ovu prejadnu patetiku. Čuj, da li vas je sramota? :wacko:

  • +1 3
Link to comment

 

 

3 minutes ago, Patty Lee said:

Ja sam juče na Tviteru ceo dan bila u čudu (a i danas, pošto shitstorm još traje), pa taj kviz se već emitovao kod nas! Ja ne znam je l to neka kolektivna amnezija ili šta se dešava :huh: Jedino što ranije je taj kviz “prodavao” voditelj, koji mora da bude neprijatan i pasivno-agresivan, koji te gazi odgovorio ti tačno ili netačno, a sada izgleda idu na ovu prejadnu patetiku. Čuj, da li vas je sramota? :wacko:

 

ma nebuloza totalna, bukvalno bi bili idioti da nisu glasali za njega.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

To je kao kad igras Meksiko pa neko vice i moras da ga rusis u tandemu s trecim, takav je poso

 

Pa nego kako? Ja bih ove što ne ruše slao po Zaporožju da kopaju stojeći rov u januaru.

Edited by desboj
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Patty Lee said:

Ja sam juče na Tviteru ceo dan bila u čudu (a i danas, pošto shitstorm još traje), pa taj kviz se već emitovao kod nas! Ja ne znam je l to neka kolektivna amnezija ili šta se dešava :huh: Jedino što ranije je taj kviz “prodavao” voditelj, koji mora da bude neprijatan i pasivno-agresivan, koji te gazi odgovorio ti tačno ili netačno, a sada izgleda idu na ovu prejadnu patetiku. Čuj, da li vas je sramota? :wacko:

nije bilo drustvenih mreza tada,inace bi gorele samo zbog Sandre L.

  • +1 1
Link to comment

Je l to bila naša voditeljka? Sećam se da je naša bila kopija hrvatske voditeljke, a hrvatska voditeljka kopija britanske. Ali sve su bile na istu foru, štiklom u facu i gazi.

Link to comment
18 minutes ago, Patty Lee said:

Je l to bila naša voditeljka? Sećam se da je naša bila kopija hrvatske voditeljke, a hrvatska voditeljka kopija britanske. Ali sve su bile na istu foru, štiklom u facu i gazi.

To je takav kviz.  Ona iz britanske verzije je vazda bila u crnim pelerinama kao Dart Vejder, samo je falilo da bičem išiba takmičare. 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Isto se dešavalo i u prethodnoj iteraciji ovog kviza, koji se valjda tada emitovao na BK Tv, u pretposlednjoj rundi dvojica slabijih uvek glasaju da izbace ovog boljeg. To je postalo tm tog kviza. 

 

 

Esid: zato mi je sada čudna ova kuknjava oko kviza, ali to pokazuje koliko se ovo društvo promenilo društvenim mrežama u poslednjih 15ak godina.

Što neko gore reče, producenti  kviza nisu mogli poželeti bolji scenario.

 

 

I da, Sandra L >>>>>>> Nikola K

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment
 
Najlepše molim za link
nemam link, ili istorija ide ovako ili slichno, a zivana ce da dopuni i/ili blagoslovi. polagashe zivana i neke doktorke nauka ispit iz stranog jezika. elem, zivana je uradila lepo, jer je nauchila, a doktorka nauka joj je rekla neshto u smislu - e pa lako je tako!

mislila sam malo vishe u stilu sveti sava izmishlja kuche i prozor, al me mrzelo hihi.gif

@slepa živana intervenishi! biggrin.png

sent from my not bubamoto



  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

mislish preterano mnogo je znao? emoji38.pngol:

ovo je malo nalik na onu situaciju kad je zivana zeznula neke doktore nauka prosto ucheci za ispit emoji38.pngol:

sent from my not bubamoto
 

ko u bitangama i princezama u onoj epizodi kad igraju najslabiju kariju. nemaju pojma sa pojmom, ali odmah u prvoj rundi svi glasaju da izbace Mirka Miočića jer je znao sve

profi kvizoman/zanimanje "džoker zovi", putuj igumane

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Je l to bila naša voditeljka? Sećam se da je naša bila kopija hrvatske voditeljke, a hrvatska voditeljka kopija britanske. Ali sve su bile na istu foru, štiklom u facu i gazi.

nije tu niko nikog kprialo, takav je kncept bio da se ispostuje licenca..sad, vise nije, pa Kojo ne da ne vredja, nego, jedva i progovri..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...