Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

19 hours ago, Milošica said:

Super vam je ovo "takav je koncept" i slično. Da, kviz omogućava to, ali omogućava i život svašta nešto da se dođe do novca lakšim putem, pa ne verujem da koristite, bar većina vas.

 

Samo ovo, eto, nije ilegalno, plus je na mikroplanu pa ne deluje strašno kao neke stvaru koje pljujete na ovom forumu, ali zapravo mnogo govori o nekome.

 

koncept :)  / sve za pare / licemerje / daj coveku malo vlasti pa da vidis kakav je

pravdaju konceptom, a posle se zale na forumu

Link to comment

to udruživanje 2 slaba da se pobedi 1 jak se ne dešava tek tako i spontano. za to igrači moraju biti izvežbani i ispraksani. slabi igrači to rade samo ako uspeju verbalno da se dogovore. npr kad igraš riziko i ostanu trojica, jedan drži 60% mape, druga dvojica su slabi. znaš kad će se desiti da ta 2 slaba spontano i bez dogovora i pregovora počnu da napadaju isključivo ovog najjačeg? u 99% takvih partija će jedan slab napadati drugog slabog da bi osigurao neki svoj bonus u australiji koji mu dugoročno neće ništa doneti, ali on se nada da hoće. samo veoma iskusan risk igrač će automatski da prelazi u taj mode gde udara najjačeg. slično je i kad igraš karte. ako jednom malo fali da pobedi onda druga dvojica moraju da se udruže i igraru tako da ruše ovog trećeg, ali to se dešava samo kad igraju iskusni igrači. 2 random osobe koje su sele da igraju raub, meksiko, loru ili štagod, neće to uraditi već će igrati onako onako kako im osnovni instikti budu govorili. tako i ova dvojica iz kviza, oni su tu totalni noob-ovi i bez offscreen dogovora će svako igrati svoju igru, tj igraće za drugo mesto i ostaje mu nada da će ga možda potrefiti tih 5 pitanja na kraju. mogu se opkladiti u 175 dinara da su oni imali offscreen dogovor. moguće i da im je produkcija pomogla da shvate šta treba da urade, pa da se stvori taj buzz i pojačaju rejtinzi. ali baš je mala šansa da su oni to spontano uradili pogotovo što je ovo tek druga-treća epizoda kviza posle 15-20 godina pauze.

Link to comment
47 minutes ago, cedo said:

 

koncept :)  / sve za pare / licemerje / daj coveku malo vlasti pa da vidis kakav je

pravdaju konceptom, a posle se zale na forumu

To.

 

Da je neko takav do kraja, pa i hajde...

Edited by Milošica
Link to comment
On 13. 4. 2023. at 15:35, Milošica said:

Super vam je ovo "takav je koncept" i slično. Da, kviz omogućava to, ali omogućava i život svašta nešto da se dođe do novca lakšim putem, pa ne verujem da koristite, bar većina vas.

 

Samo ovo, eto, nije ilegalno, plus je na mikroplanu pa ne deluje strašno kao neke stvaru koje pljujete na ovom forumu, ali zapravo mnogo govori o nekome.

 

Ne, kviz ne omogućava to, već je to bukvalno sastavni deo kviza. Imaš recimo i "Stigni me ako znaš" gde se neretko dešavalo da se neko naknadno zajebe ako ne pojede nekoga kada je mogao da ga pojede. Brate, moraš da pojedeš druge ili ispadaš. To je kviz šou, igra, nije prost kviz znanja kao "Potera" ili nekad "Kviskoteka", gde bukvalno zavisiš isključivo od svog znanja i ne može da se gleda kroz isti okvir kao "čistokrvni" kvizovi.

 

Mislim da je ljude više pogodilo to što stariji čovek nema zaposlenje i sanja o Egiptu koji je daleko od nedostupnog za prosečne ljude, ali njemu je bio do sada. Taj emotivni momenat je pogodio žicu, mislim da je to samo pojačalo pristojnity reakcije na to šta se desilo. Da nije bilo toga, digla bi se znatno manja frka, čini mi se.

 

 

 

  • +1 6
Link to comment
On 13. 4. 2023. at 15:39, Midgeta said:

U Karici je zajebano sto krecu takmicari kao tim i kolicina para zavisi od toga koliko tim zna i koliko bankira, a onda kad se dodje do kraja samo jedan nosi pare, u Poteri se valjda podele ili svako nosi ono sto je osvojio u onom svom jurenju sa tragacem, a ovde moras da iskalulises.

 

Karika je ustvari trecina kviz, trecina rijaliti i trecina igra na srecu :D

 

šta ako u Poteri u prvoj fazi ja osvojim 5000 eura, ti osvojiš 1000 eura i onda ide onaj deo gde se udružimo i igramo zajedno protiv potere, a onda ja tu ne znam ništa, a ti znaš sve. pa pobedimo i dobijemo pare. ja dobijem mojih 5000 jer je to moj deo, a ti samo 1000? a realno da nije bilo tebe ja bih osvojio šipak i ispada da uopšte nije fer to kako je podeljena lova.

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, slepa živana said:

jesam, jesam. moja podmuklost je urodila plodom :lol:


za koju godinu ćemo preispitivati tvoj slučaj i većati da li je moralno učiti i položiti ispit, te biti bolje rangiran i uživati blagodeti uskraćeme onima što se nisu dali zajebati (t.j. učiti)

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

šta ako u Poteri u prvoj fazi ja osvojim 5000 eura, ti osvojiš 1000 eura i onda ide onaj deo gde se udružimo i igramo zajedno protiv potere, a onda ja tu ne znam ništa, a ti znaš sve. pa pobedimo i dobijemo pare. ja dobijem mojih 5000 jer je to moj deo, a ti samo 1000? a realno da nije bilo tebe ja bih osvojio šipak i ispada da uopšte nije fer to kako je podeljena lova.

 

Da, iz nekog razloga ovde se dele pare, dok recimo u Hr svako uzima onoliko koliko je osvojio.

 

Link to comment
17 minutes ago, copkillah said:

 

Da, iz nekog razloga ovde se dele pare, dok recimo u Hr svako uzima onoliko koliko je osvojio.

 

Pa kao promovisanje team worka, i tako to, valjda..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...