Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Kakvo Trebinje i Gacko, u Beogradu te pitaju ponovo: mislite kuvanu, mislite domaću, kad tražiš tursku. 

 

Vidi se da je ne pijete pa se smejete Dašku :fantom:

  • +1 3
Link to comment

Ovo o kafi je iz jučerašnje radijske emisije, nakon što je slušalac prijavio da ga je (valjda u Novom Sadu) konobar klinac ispravio na traženu tursku. Zaključak: lakmus za dbile koji žele da u najkraćem pokažu svoj nacionalizam.

 

I dali su ideju za "crnu čorbu poniženja" umjesto neutralne domaće i kuvane. :happy:

 

nema bolje, kako god je zvali

 

Link to comment

ili "građanizam"

ako si cool i u miru sa svetom i samim sobom, jebe ti se kako se zove kafa

nije to od juče, odavno se termin "domaća" kafa odomaćio kod ugostitelja, privatno je i dalje svi zovu turska

ja bih to pre posmatrao iz novokomponovanog biznis diskursa nego iz nacionalističkog. Zato su mi takvi rantovi na to kako ko zove kafu totalno promašeni. Šta me boli stojko ko kako zove kafu :huh:

Link to comment

redovno se to dešava, samo što retko ko više naručuje taj otrov pa možda nije toliko poznato
 
isti mozgovi kojima smeta što postoji palata Albanija u Bg, turska kafa u kafićima itd

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, napadaj said:

Dosad su među većim idiotima bili oni koji po društvenim mrežama ističu da jedu meso na Badnji dan, ali ovaj debil je uspeo da ih nadmaši.


Zaista veruješ od reči do reči svemu što pročtaš, onako baš bukvalno? Nisi čuo za satiru?

(možda je i nick Napadaj koncept poput Uspeha napravljen sa ciljem da nas loži, ako je tako onda OK)
 

Link to comment
36 minutes ago, napadaj said:

Ali četnokonobar :lolol:

Je l' onda svaki Bosanac (izvini BWA) koji kaže: "Burek je samo sirom!!1" balijokonobar?

 

 

 

Valjda mesom, sa sirom je pita.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...