Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

za uvredu, klevetu stagod. ko sto su mantijasi tuzili onog novosadjana za uvredu kad im je reko da su jahaci apokalipse. 

 

za tužbu radi klevete bi morala da se vrati u 2012

 

apstinenti koji sa zebnjom očekuju energetski kolaps bi takođe želeli takvu mogućnost ali šipak  :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=4hO--shKAwI

Edited by Hella
Link to comment

ako se dobro secam, trazili su pola miliona din., dobili su nesto manje.

 

edit: a ne, gugl zna bolje, covek je osudjen na novcanu kaznu (100.000 din.) ali je preinaceno na 100 dana zatvora.

 

Hvala na informaciji.

et Turnbull

Odzvanja koliko je šuplja. 

Link to comment

Ali zar nije fenomenalno što ona misli da iznošenje "ličnog mišljenja bez osnova" predstavlja krivično delo? Šta li je se još krčka u toj pametnoj glavici, mogu samo da zamišljam.

 

Mogao bi advokat da joj objasni da je štelovanje javnih nabavki krivično delo.

Link to comment

Pod uslovom da prethodno utvrdim intenzitet i frekvenciju džilitanja, inače ode u  nedovoljno kontrolisane varijable.  Ne gubi mi se baš toliko vremena na otkrivanje tople vode. 

Link to comment

A meni je najbolje što je mislila da bi, čak i da se to desilo, time išta postigla. Mislim, wtf? Hoćeš tužbama da nateraš tviter da te voli? Good luck with that.

Link to comment

Zoran Perišić, gradonačelnik Niša, o intervenciji Žandarmerije:

 

"Ljudi u Švedskoj su mi prilazili da pitaju da li je moguće da se to desilo. Bili smo u zemlji demokratije, ali ovo prelazi ugrožavanje nečijih prava, ovo je priča uperena protiv reformi - rekao je Perišić."

kakav majstor. 

 

ovo prelazi ugrožavanje nečijih prava. šta ovo znači? kako "prelazi"? valjda, prevazilazi?

 

ako je to mislio, onda ispada da su reforme važnije od ljudskih prava. kao, ne samo da ugrožava ljudska prava, nego bre i reforme ugrožava, to ne može tako.

Link to comment

covek postavlja vrlo konkretna pitanja a riba ga bombarduje tvitovima sa pozivima na kafu, kao, da se upoznaju i ispricaju...

 

amp nije basic bitch i to je s njene strane vrlo racionalan potez verovatno je kalkulisala da je dario neki očajnik i da bi kafica kez treptrep i vidimo se na tvići hihi <3 bili dovoljni da ga šuknu u zablesavljeni mod kerande u teranju

 

međutim svaka čast dario care što nisi popustio pred mahanjem repom lepo je videti da na ovom svetu ima osvešćenih ljudi koji primenjuju znanja stečena na topiku occupy mall street  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...