Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

kada neko kaže da je devedesetih bilo bolje nego sad svesno ignoriše činjenicu da su samo parsto km od beograda stotine hiljada ljudi bili svirepo ubijani, proterivani, zastrašivani. to može da izjavi samo besramna hulja.

 

pa nek je bio na prajdu hiljadu puta.

Link to comment

Nije što sam pogodio, ali imam mrvicu razumevanja za takve budalaštine - žal za mladost plus sentimentalni osvrt na vreme kad je bio dečko koji obećava i snimao tzvb. kultne filmove (komada 1) Onda se zajebao i otišao u Holivud da pere sudove, i sad ne može da snimi ni reklamu za kurton sa ukusom jogurta. Očigledno da je svet propao, tajkuni izvršili genocid, i kultura devastirana u odnosu na zlatno doba od pre 20 godina :(

Link to comment

Pošto nema topika dnevno zlo , moram ovde...

 

Andrej Fajgelj ‏@fajgelj 8h8 hours ago

Разговор две Новосађанке: - Да ли су све нападнуте пекаре албанске? - Јесу, али и све остале су албанске.

 

"pomeraju mu pedu" , što bi rekli mladi, samo tako

I na tviterou, i na FB.

 

Nego:

 

2hf6yiu.png

 

Jer ljubav. ^_^

Link to comment

Ali kako svi ti pseudo veliki Srbi moraju da podmeću i na pitanja odgovaraju pitanjem i budu potpuno pasivno agresivni? Neverovatno, svi kao da su iz istog kalupa izašli. Ne mislim samo na ovog degenerika i na onog idiota, nego na RL ljude, poznanike. Šta god ih pitaš, oni moraju odmah da odgovore pitanjem kojim će da "pobede", pa onda da relativizuju tvoje pitanje, izbegnu odgovor i proglase se za žrtvu.
Pa stvarno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...