Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

jesi sigurna da ce je pokidati ako ga tuzi sudu drzave koja joj je isipala milion dinara nizasta u dzep?

Pa tuzba joj je jos besmislenja od tuzbe bubuljicavog. Mislim, da ga tuzi zato sto je rekao da ona prodaje maglu, helou?

 

Iskreno se nadam da necu pojesti govno za ovo sto sam rekla i da Hajric nece proci ni kroz deo uzasa kroz koji su prosli forumasi zbog bubuljicavog.

Link to comment

Iskreno se nadam da necu pojesti govno za ovo sto sam rekla i da Hajric nece proci ni kroz deo uzasa kroz koji su prosli forumasi zbog bubuljicavog.

 

druga je vrsta "prestupa", ovo se ne goni po sluzbenoj duznosti

Link to comment

Pa tuzba joj je jos besmislenja od tuzbe bubuljicavog. Mislim, da ga tuzi zato sto je rekao da ona prodaje maglu, helou?

 

Iskreno se nadam da necu pojesti govno za ovo sto sam rekla i da Hajric nece proci ni kroz deo uzasa kroz koji su prosli forumasi zbog bubuljicavog.

 

od smisla do besmisla u nasem pravosudnom sistemu put je, ne kratak, nego moze i da ga nema. narocito ako se pred njim pojave ovakve dve strane u nekom postupku.

Edited by Aće
Link to comment

auuu, pa ja tek sad izvaljujem tuznu prepisku izmedju njih dvoje.

sunce ti, koji transferi neprijatnosti, kakve su ono srednjoskolske provokacije? je l ono trebalo da bude duhovito? covek postavlja vrlo konkretna pitanja a riba ga bombarduje tvitovima sa pozivima na kafu, kao, da se upoznaju i ispricaju... bolje da je cutala i ignorisala sve kritike kao i do sada.   

Link to comment

Kako su prošli?

ako se dobro secam, trazili su pola miliona din., dobili su nesto manje.

 

edit: a ne, gugl zna bolje, covek je osudjen na novcanu kaznu (100.000 din.) ali je preinaceno na 100 dana zatvora.

Edited by Patty Lee
Link to comment

"Iznošenje ličnog mišljenja bez osnove" jebotebog, ima li šanse da je to stvarno pravna formulacija? :D

 

Po toj logici mogu i prosvetari kolektivno da tuže AMP zato što ih je javno optužila da su lenja preplaćena razmažena bagra.

Link to comment

Ali zar nije fenomenalno što ona misli da iznošenje "ličnog mišljenja bez osnova" predstavlja krivično delo? Šta li je se još krčka u toj pametnoj glavici, mogu samo da zamišljam.

Edited by Turnbull
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...