Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Tako se to radi. Profi.

 

 

 

Evropska unija je "razočarana prekidom fudbalskog meča Srbija-Albanija zbog čina provokacije" i "smatra da su srpske vlasti pokazale profesionalizam u rešavanju te situacije", prenela je danas portparolka visoke predstavnice EU Ketrin Ešton, Maja Kocijančič. - See more at: http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata_u_sat/uefa_pokrece_postupak_protiv_fss_u_eu_razocarenje_zbog_incidenta_u_beogradu.83.html?news_id=84412#sthash.kcYo1KTh.dpuf

 

Link to comment
- Ne volim da izazivam animozitet vaših čitalaca argumentacijom tvrdnji da su neke stvari 90-ih bile bolje. Većina naroda je teško živela u turbulentnim godina ratova, sankcija, nestašica. Ali, većina fabrika je radila, ljudi su imali osećaj svrhe i pored tih malih plata. Rad pruža osećaj svrhovitosti. To će vam reći milioni nezaposlenih kojima su tajkuni izvršili genocid nad nadama, idealima, dostojanstvom, grđe od najgorih ratnih zločinaca. Tokom devete decenije, državni aparat je bio dvostruko manji sa nebrojeno više stručnih ljudi. Naravno, nasleđe ozbiljne države i ozbiljne partije, Saveza komunista Jugoslavije. Spomenimo i kulturu, stotine bioskopa i domova kulture u najmanjim gradovima. Devedeset pet odsto zatvoreno je i devastirano tokom dvehiljaditih. Nazovite to paradoksom, ali za čitavu deceniju izbegli smo podjarmljivanje ljudskog roda globalizacijom i nasilnim pretvaranjem ljudi u nemisleće robove. Mnogo je lakše popraviti posledice NATO bombi. Posledice medijskog i “bolonjskog” bombardovanja i pretvaranja ljudi u bezdušne, sebične i pritupe individue može se pokazati ireverzibilnim.

 

 

aj bez gugla  :fantom:

Link to comment

odlično garsijo nisi pogodio ali super je da vidimo na koga ljude asocira ovaj nivo molim i ostale da otkrivaju samo prvi pik ako ne pogode odma hvala što učestvujete u našem istraživanju  :fantom:

Link to comment

Neki kulturnjak sto posto, filmadžija neki. Bjela?

i ja sam odmah pomislila na bjelogrlica, zbog opste poruke, ali nekako mi ne ide da on izgovara ovaj tekst (skoro pa previse elokventno za njega).

dragojevic, mozda - zbog prve i poslednje recenice, on stalno rantuje o istim stvarima u svakom hebenom intevjuu. ne znam...

 

sad, kulturnjak je definitivno, mozda neki (stariji) glumac? koji, to vec nemam pojma, ali vec smo nedavno na primeru bogdana diklica utvrdili da su to vecinom sve tupadzije i seratori.

Edited by Patty Lee
Link to comment

Dragojević?

 

dragojevic, mozda - zbog prve i poslednje recenice, on stalno rantuje o istim stvarima u svakom hebenom intevjuu. ne znam...

 

bravo čestitamo osvojili ste putovanje na topike građanska levica vesna pešić kritika savremenog islama i occupy mall street gde možete izučavati drevna ali zato primitivna razmišljanja građanističkih varvara i diviti se jednom savremenom misliocu neverovatne umne širine :fantom:

 

Edited by Hella
Link to comment

 

 

Nazovite to paradoksom, ali za čitavu deceniju izbegli smo podjarmljivanje ljudskog roda globalizacijom i nasilnim pretvaranjem ljudi u nemisleće robove

:jerry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...