Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

inače za sutra kandidujem samog sebe jer ujutro krećem u bg na dva dana ej a od asesoara sam spakovao 1 majicu  :fantom:

Nestade Kulovgrad, ko da ga nije ni bilo...  :fantom:

Sto blize Kulovgradu, sve bg-skije....

Negde kod Indjije ce da postane Beograd, na Gazeli ce vec da bude Бегиш...

Фрка, а?  :fantom:

Link to comment

U Srbiji moze svaka tuzba da prodje. Moze i njegova zbog pretnji. Sve je samo pitanje koga sudija vise voli, jelte. Govno od zemlje. BTW, slatka joj je ova o tome da se cuva jerbo tuzbe lako prolaze kad su zene uvredjena strana :D

Link to comment

Some girls are bigger then others, što'no reče Morrissey:

 

 

A inace Ana Marija je nije kritikovana kao "zena" od strane Daria Hajrica. Prva bih je branila od toga.

 

 

 

Nego, imam novi ulov na sabajle, ali pošto se političari ne važe,

plus nije ovdašnji, ide u spojler

 

 

Ognjen Tadić, kandidat Saveza za promene za predsednika RS
Voleo bih da budem Vučić Republike Srpske

Autor: S. Čongradin

Beograd - Poređenje da sam ja Aleksandar Vučić Republike Srpske mi prija, ocenjuje u intervjuu za Danas Ognjen Tadić, kandidat Saveza za promene za predsednika RS.
- See more at: http://www.danas.rs/danasrs/politika/voleo_bih_da_budem_vucic_republike_srpske.56.html?news_id=290416#sthash.DPXe1ciT.dpuf

 

Link to comment

Šta znači da "je nije kritikovana"? :unsure:

 

I zašto Dr Lust misli da epitet "prodavac magle" cijla direktno na njenu ženstvenost, detektujem neku prikrivenu mizoginiju tu...

Link to comment

Šta znači da "je nije kritikovana"? :unsure:

 

I zašto Dr Lust misli da epitet "prodavac magle" cijla direktno na njenu ženstvenost, detektujem neku prikrivenu mizoginiju tu...

 

Sajberka hoće da kaže da ona ima radare za mizoginiju na društvenim mrežama i da kod Daria toga nije bilo. 

Link to comment

"je" u  "je nije kritikovana" , a na osnovu drugih tvitova Dr Last ( i ekipice™ "Žene s Interneta")

na tu temu, mi izgleda kao - typo-error.

 

edi(k)t: typo.errors.. ^_^

Edited by Sir Oliver
Link to comment

Sajberka hoće da kaže da ona ima radare za mizoginiju na društvenim mrežama i da kod Daria toga nije bilo. 

 

Mogla bi malo da izbaždari taj radar, pošto isti reaguje i tamo gde ne treba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...