Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Muženje budžeta preko nameštanja nabavki male vrednosti javnih ustanova je vrhunac slobodnog tržišta.

 

Suština!

 

EDIT

 

Nadam se da će neko uskoro krenuti u češljanje dokumentacije TOS-a i Narodnog muzeja u Pančevu. Takođe me zanimaju i spiskovi stipendista Fonda za mlade talente od pre par godina, ko zna šta bi sve tu moglo da se nađe...

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Ako me ne bude mrzelo i ako ne krsim neki forumski zakon, mogu da postavim mejl prepisku sa AMP, zabole me. Kacio sam to na FB pre godinu dana pa me nije tuzila niti ima zasta. Sve provereno kod advokata, cakum-pakum.

Link to comment

citaj odozgo navise, to je hronoloski tok.

ovo je sve objavljeno na FB. povod je bio moj FB post  koji je bio link na "o nama" stranu onog skandaloznog projekta i neki komentar u fazonu zapamtite ove devojke, 10000e vasih poreskih para je kod njih.

realno mi bio veci sevap da objavim prepisku a da joj ispunim zelju i skiem komentar nego da se penalim sa inacenjem oko toga, ionako je ovo izazvalo bas super super reakcije svih.

 

============================

 

 

Postovni gospodine XXX,

Hvala Vam na savetima i misljenju. Ja Vam nisam iznela "svoje" tumacenje, vec tumacenje advokata. Ukoliko zelite, ovu diskusiju mozemo da nastavimo na sudu. Ovu prepisku ovde zavrsavamo.

Ana Marija Popovic

 

 

From: XXX

To: Ana Marija Popovic 

Subject: Re: molba 

Sent: Mon, Nov 25, 2013 1:45:41 PM 

 

ana marija,

 

verujem da ste dovoljno zreli da mozete preuzmete odgovornost za svoje postupke u javnosti. 

 

zelim da verujem da vam je privatno jasno koliko je besmisleno vase tumacenje mog posta kao necega sto poziva na fizicku agresiju prema vama i vasim koleginicama, pogotovo sto vidim da znate cime se bavim. zao mi je sto ste me stavili u poziciju da prema tom mejlu formiram konacno misljenje o vama.

 

razumem to sto ste mladi i sto jos uvek ucite, ali pokusajte da se informisete o osnovnoj funkciju pamcenja i secanja u drustvenom zivotu. 

 

u odgovornim drustvima ono sluzi da se pocinjene greske ne ponavljaju u buducnosti, svejedno da li je to genocid, korpucija ili prosto pogresan izbor. 

 

u konkretnom slucaju to znaci da se promocija srbije novcem poreskih obveznika radi na ozbiljan, profesionalan i transparentan nacin koji nece izazivati negativne reakcije u javnosti, kojih su dosadasnje kampanje TOS bile lisene, barem u ovakvoj meri.

 

ukoliko ste izlozene bilo kakvoj fizickoj agresiji, onda je za najostriju osudu i molim vas da o tome obavestite i drzavne organe kao i informativnu redakciju YYY koja ce o tome obavestiti svoje gledaoce i slusaoce. mozete racunati na moju pomoc oko toga.

 

ukoliko javnu kritiku toga sto ste uradile smatrate agresijom, onda to ne bih komentarisao kao ni vasu digresiju koja se tice nasilja nad zenama.

 

pozdrav xxx

 

 

 

 

On Nov 25, 2013, at 2:21 PM, Ana Marija Popovic wrote:

 

> Postovani gospodine XXX, 

> Ja sam Vas zamolila da ne objavljujete. Na Vama je da pokazete koliki ste dzentlmen. Ako mislite da ce nam dodatna doza agresije koju trpimo vec mesec dana pomoci, samo napred. Ionako sam vec dobila 150 pretecih pisama. Vi ste  ucestvovali u projektu Sigurna kuca, pa je ovo na neki nacin nastavak Vasih aktivnosti, samo sto ne promovisete smanjenje nasilja nad zenama, nego obratno. 

> Pozdrav, 

> Ana Marija Popovic

>  

> On Monday, November 25, 2013 2:07 PM, XXX wrote:

> Ana Marija,

> Ne vidim zasto ne bih objavio prepisku. Vi ste javna licnost i mislim da je u redu da javnost zna za vase tumacenje reci "zapamtiti".

> Pozdrav 

> XXX

> On Nov 25, 2013, at 2:01 PM, Ana Marija Popovic wrote:

>> Postovani gospodine XXX, 

>> 

>> Hvala Vam puno. Molim Vas da ne objavljujete nasu privatnu prepisku, ne vidim svrhu. 

>> 

>> Prijatna radna nedelja, 

>> Ana Marija Popovic

>>  

>> 

>> 

>> 

>> On Monday, November 25, 2013 1:57 PM, xxx wrote:

>> ana marija,

>> 

>> skinuo sam post. 

>> 

>> nadam se da nemate nista protiv da objavim ovu vasu molbu.

>> 

>> pozdrav

>> 

>> 

>> xxx

>> 

>> 

>> 

>> On Nov 25, 2013, at 1:26 PM, Ana Marija Popovic wrote:

>> 

>>> 

>>>  

>>> Postovani gospodine XXX, 

>>> Razgovarala sam sa advokatom i nadam se da Vam je jasno Vase aktivnosti na

>>>  fejsbuku mogu da nam ugroze bezbednost. Mi smo legalno dobile posao, ako Vam se ne svidja projekat, to je sasvim u redu, ali da pozivate nekoga da nas "zapamti" je vec pozivanje na potencijalnu agresiju. Zamolila bih Vas da sliku uklonite, jer cemo u suprotnom biti primorane da preduzmemo pravne mere. 

>>> 

>>> Hvala Vam najlepse, 

>>> Ana Marija Popovic

>>> 

>> 

>> 

>> 

Edited by gazza1
Link to comment

inace nisam znao da je qrvir mrcvario, mozda bih bio blazi u tom slucaju. mada je stetocinizam ogroman, i narocito mi ide na q akcija muzeji rade, zato sto je poruka da je nebitno sto su najvazniji nacionalni muzeji zatvoreni zbog korupcije, javasluka i ne znam cega sve dok je otvoren muzej hortikulture u prdejcima gde mozemo uzivati u uzorcima semenja za cvece, toliko pogresna po milion osnova da nemam reci. klasican 100 lepih dana u helou kiti kucici za uzivanje.

Edited by gazza1
Link to comment

gazo, sad te se sećam sa jedne žurke kada si mlatio ribu. ja mislio vi se zbližili u ćošku a ono ti aktivno nedžentlmenski praktikovao ne promovisanje smanjenje nasilja nad zenama, nego obratno, ccc.

Link to comment

O pa ona ima vec utabanu odbranu potez jedan pozivanje na to sto je ugrozena zena a ako ne u pali onda sledi pretnja sudom, doduse nekad kombinuje a nekad to ide i simultano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...