Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

21 minutes ago, bags said:

Recimo najnovija koleginica koja izgleda onako hm raskalasno za signature thing stavila je black pants only. rolleyes

Brat iz CG napisao na sta bi voleo iz stare firme da ima i kod nas: svaki prvi petak u mesecu neradni. kecman

Ovaj jedan sav onako nabrijan napisao za jednu svoju neobicnu osobinu modesty i odmah ispod na signature thing stavio iq 150. ajde

Mozda ipak najveci car jedan totalno uvrnut lik izgledom sto je stavio u signature thing sixth sense, I see dead people. lolol

rolf

  • Replies 339
  • Views 32.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Hajde da se pohvalim i ovde: Sestra nakon skoro 15 god konacno dobila standaran posao u struci u privatnom sektoru. Imala je mali milion razocarenja, pehova, lose srece sa svim mogucim, ogranicenim

  • Ovo se nazalost zavrsilo danas. Sestra je dala otkaz jer su ovi u dva meseca pokusali da iscede sve iz nje. Radila je od 7 do 17 radnim danima i svaku drugu subotu od 7 do 15. 50% vremena je radila

  • Nikad me nece otpustiti 😪

Posted Images

CG guy wins. Priorities.

Ma ide kuci na produzeni vikend, pa ima razradjenu semu za taj prvi petak u mesecu.

On 5. 2. 2026. at 20:06, Shan Jan said:

Horor je napolju, sad vec ne cujem samo price kako niko ne nalazi posao nego kako developeri prelaze u pekare, taksiste i sl.

Al' ga uteši...

Clap Shoot GIF by Warner Bros. Pictures

  • 1 month later...

Haha. Sad sam bio na meetingu 12 osoba gde jedina tema bila nalazenje redovnog bi-weekly termina. I failovali smo...

Juce i imao sastanak dva sata sa izvršnim odborom klijenta. Sve odlicno proslo.

Dolazim kuci i kaze bagsica sta ti je sa zubima.

Nikada ne jesti ovako nesto pre bitnih sastanaka:

rezept-waldviertler-mohnnudeln-christof-wagner-SZ000613.jpg

Moj pogubljeni sef nije naravno mogao nikako signalizirati. isuse

  • 2 months later...

Bezbrizno setam Utrechtom s prijateljicom, ne radim ponedeljkom, i stize mi malopre poruka na privatni Whatsapp od moje menadzerke - ona me intervjuisala za posao, davne 2008. i od 2015. mi je line manager. Inace, s kompanijom je vec 23 godine.

Prepiska:

Ona:"Imam neke vesti!"

Ja:"Nadam se dobre! Recimo, da me otpustate 😀"

Ona:"Ne tebe, vec mene"

Ja u ŝoku! Cucemo se za sat vremena...

Mada, ona je izrazila zelju da je otpuste kao tehnoloski visak. Dobice 23 x 1.17 mesecnih plata, ima 62 godine, planirala je dogodine u prevremenu penziju.

Jako mi je zao, divno smo saradjivale 😥

Sto zao, meni zvuci kao da je ubola dzek pot.

1 minute ago, Shan Jan said:

Sto zao, meni zvuci kao da je ubola dzek pot.

Pa jeste, ali meni je zao, ono kad imas divnog line managera,s kojim radis tolike godine.

1 hour ago, destiny said:

Bezbrizno setam Utrechtom s prijateljicom, ne radim ponedeljkom, i stize mi malopre poruka na privatni Whatsapp od moje menadzerke - ona me intervjuisala za posao, davne 2008. i od 2015. mi je line manager. Inace, s kompanijom je vec 23 godine.

Prepiska:

Ona:"Imam neke vesti!"

Ja:"Nadam se dobre! Recimo, da me otpustate 😀"

Ona:"Ne tebe, vec mene"

Ja u ŝoku! Cucemo se za sat vremena...

Mada, ona je izrazila zelju da je otpuste kao tehnoloski visak. Dobice 23 x 1.17 mesecnih plata, ima 62 godine, planirala je dogodine u prevremenu penziju.

Jako mi je zao, divno smo saradjivale 😥

Ako preko toga dobija i 23 x mesecnih 80/70% plate, njoj je to stvarno dzek pot.

Moja žena je dobila 25x90% bruto plate, 25 meseci pre penzije...

Bilo je ljudi koji su je odgovarali od togs da prihvati...

Ja sam bio oštro za to da prihvati tu ponudu...

Mislim da je to bila dobra ponuda...

13 hours ago, Frank Pembleton said:

Moja žena je dobila 25x90% bruto plate, 25 meseci pre penzije...

Bilo je ljudi koji su je odgovarali od togs da prihvati...

Ja sam bio oštro za to da prihvati tu ponudu...

Mislim da je to bila dobra ponuda...

treba otići u penziju čim se ukaže prilika. penzionisanje donosi slobodu, oslobađanje od "moranja" sam onog koji se sam sebi nametne. pored toga lepo je biti u penziji dok te zdravlje koliko toliko služi.dodatno da danas u uslovima divljeg kapitalizma i izrabljivanja a i raznoraznog mobinga dobijaš i psihičko rasterećenje. meni, u svakoj prilici kada svratimu firmu kažu "blago tebi". neko davno reče da je manje bitno kolika ti je penzija u odnosu na to koliko je dugo primaš. jedini koji uporno ostaju na poslu do sudnjeg dana su oni koji imaju lične benefite zbog svog položaja

ja sam dobrovoljno napustio firmu uz 10000€ otpremnine ne znajući do potpisivanja otkaza da sam sretnik koji dva meseca kasnije može u penziju.

Mudro zbori Djordje, ja sve koje znam iz familije da su otisli u prevremenu penziju su se preporodili.

Je l se smanjuje penzija ako se ode prevremeno.

Za nemce, slučajno, znam da se državna smanjuje .3% za svaki mesec ranije. Ali oni imaju i neku kao kompanijsku i možeš da uplaćuješ da ofsetuješ smanjenje. Kod nas to nemam pojma kako ide... možda jer ne verujem da če penzija postojati kad stignjem do nje... inače bih sad otišao da mogu

Da i to prilicno brutalno koliko mi je mama objasnila.

Inace najgluplji team building:

PXL_20260623_162512343.jpg

Koliko sam ja ocajan u ovakvim igrama gde se trazi preciznost a zanemaruje borbeni duh i voljni momenat.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.