Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Јеби се, бре, што си га оставио на списку!? Па ја га у последњој секунди заменио глупим Стерлингом јер је у потпису. :frust:
Sam si kriv realno, trebao si pratiti radnju fabule.
A Kalabaster sa 4 draftovana igraca. Budem li izgubio istupam iz lige!
I treba, posle ovog bisera s Nolanom :fantom: Edited by ducca
Link to comment

Tako je, tovarimo Praslina. Istamburao sam ga, prvo u pravom h2h-u, a sad i ovde.Neko ima Mitroglua, a neko Nejsmita & Adama :*Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Vas dvojica sto se smejete za Källströma (Šelstrem se cita, ako nekog zanima, posto jos nisam videla da su negde uboli ispravno), the joke's on you, posto sam i sa takvima u timu bolje plasirana nego vi. :fantom:

Link to comment

Iliti: ne pisemo u onih par minuta u toku utakmice kad se nesto desava na terenu, ali sta raditi u preostala 3 sata zastavica, celindza i reklama?Besplatan savet: otvori NFL topik u drugom tabu, pa ga samo refreshuj. Nece se ubrzati, ali makar se neces saplitati o fantazije.A iako fantazi, ovo je vise fudbal od NFL-a. :fantom: Mada je ova malopre licila malo na Sakiru, a ona je sa fudbalerom, pa se malo priblizavaju.

Edited by Naa
Link to comment
A Kalabaster sa 4 draftovana igraca. Budem li izgubio istupam iz lige!
Znači mi da izgubiš :D, ali ovo stvarno nije u redu, Kalabaster nije menjao (ostali lalana, sanja, fonte - od njih 24 poena)... Da se John-u doda 3 boda na kraju...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...