Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Evo ja sam sad izbacio Januzaja i Agbonlahora (tako mi rekošte), a ubacio Gufrana i Bakunu. Ako sam nešto zajebao ili treba još neka izmena recite dok nije kolo krenulo.Edit - i gledam sad i žao mi stvarno propale godine jer uopšte nisam odradio loš draft. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

E pa jebiga, ti si uzeo kad je već neregularno da napraviš još neregularnije. Kao da je isto praslinovati sad ili u poslednjem kolu, a neki neće ni imati tu sreću da na me nalete.
Kako neregularnije, uzimam slobodne igrače?! To što sam ja otišao u minus je moj problem zbog koga (možda) žrtvujem jedno kolo a iskoristio sam tu priliku jer igram protiv tebe koji si zapostavio Draft, šta je tu moja krivica?! :unsure:
Je l' samo ovu trojicu da liferujem? Kolarov, Douson?
Kolarov i Douson su ok, ali i Januzaj uz tu trojicu mora napolje...edit: A i u kakvoj sam ja to prednosti, aktivirao si se sad za ovo kolo sa novim i zdravim igračima (verovatno smo i slične transfere napravili) a za koju nedelju kad ponovo batališ će neko drugi imati laganu pobedu (osim ako Suki ne poludi) :D Edited by zoki82
Link to comment

Ne govorim samo u kontekstu našeg duela, već ćeš u sledećem kolu imati prednost nad nekim ko bi možda isto tako napravio 5 transfera, a nije jerbo mu je bio bitan i rezultat u prethonom kolu (mada uvek možeš na mene da se vadiš ;) ). Januzaja sam izbacio, ali ako se drugi slažu, nabudžiću još par transfera pa da obojica krenemo u okršaj sa po -12.

Link to comment

Ja se ovde pravim nesto kao fin, a zoki najaktivniji igrač pa vaka varalica. :oDuvajte ga zohari, idem da ubacim sukija i izdominiram sve od kraja!

:P

Edited by bob loblaw
Link to comment

Pa da sam znao da ćeš se aktivirati ne bih išao u minus, nego bih ušao u kolo sa +12 i lagano dobio... :fantom: A šta će biti sledeće kolo ko zna, idem na Moću, on je ionako desektovan bez Kuna... :D

nabudžiću još par transfera pa da obojica krenemo u okršaj sa po -12.
Ovako smo na istom...edit: @ kralj naravno Edited by zoki82
Link to comment
To je ta "doza neregularnosti" na koju se ducca lozi, a koja Zokiju obezbedjuje 5 transfera - 1urnebes -_- .
O kakvom lozenju pricas? Pretpostavka je bila da se covek vise nece uopste pojavljivati pa onda kako tebi tako i ostalima. Ako se vec pojavio nista - ti ces dobiti svoja 3 boda, a ko igra s njim ovo kolo neka se dogovore sta i kako. Jbg pomalo sve gubi draz posle ove lakrdije.
Link to comment
Ako je tako sa Kalabasterom, onda svima dati po 3 boda ko igra s njim posto mu je pola tima sada fakticki draftovano. Jbg, ovakve stvari se desavaju, juce je najebao JC sutra neko drugi, prekosutra treci, u medjuvremenu trojica ce se izvuci. Kako je tako je, svima ce biti isti uslovi protiv doticnog i sto se mene tice neka ostane kako je, iako van granica regularnosti donosi odredjenu draz.
Uzmi si ovu draz slobodno <_<
Link to comment

E ozbiljno, aj nemojte da dižete tenziju na draftu, meni je ovo najverovatnije najkulje mesto na ppp-u. Posmatram ga isto kao kad igram draft sa svojim rl drugarima. Ono drugarska zajebancija, lako se dogovorimo oko svega i potpuno demokracki, imamo poverenje jedni u druge da će samo zoki da pokuša da vara, dopuštamo moći da nas muva na chatu...Jebena hipi komuna. :Dedit - hteo sam da dodam negde između i "rezultat nije u prvom planu", ali neću baš da preterujem. -_-

Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...