Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Sad sam ubacio Bacuna (matata) i Gufrana na spisak. Nadam se da je to to. Proverite, danas/sutra se igra kolo nemoj da opet useremo. Izbrisao sam Berbu sa spiska, ne znam ciji je al svakako ga nece biti.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

I opet - ja NISAM draftovao Bakunu i Gufrana, samo sam spomenuo koga sam ubacio umesto novoizabranih Januzaja i Agbonlahora. Posto ni ja nisam bio siguran da li se spisku moze verovati, pa sam kontao da cete mi reci ako to nije ok.Spisak ostaje isti kao i pre ovog kola, osim ako nisam nesto bitno propustio.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Нема разлога за збуњивање, ствар је потпуно јасна.Џоне, молим те, избаци их са списка јер нису драфтовани.

Link to comment
Нема разлога за збуњивање, ствар је потпуно јасна.Џоне, молим те, избаци их са списка јер нису драфтовани.
Izbacio sam. To je to, jebite se fudbaleri.
Link to comment

Kakvo razmontiravanje Prasline i to bez YAYA, Harta i skoro bez spica (draftovani Velbek u nemilosti kod Mojesa, Lukaku povredjen). Sjajna kupovina PipiKrauca :Hail:, Chico 10, Bane 20 :Hail: .

ducca dobija Tolu i skida mi je sa vrata  :0.6:

Link to comment

Такву сам срећу имао у обичном Фантазију да је универзум некако морао да успостави равнотежу. Зато и нећу да ти честитам, у питању су природни закони а не твоја вештина.  :fantom:

 

 

Сигурно си мислио да је овде честитање. :fantom: 

 

Link to comment

Moća razbio sa odbranom :isuse: Luiz, Fonte, Koscelni i Sczczcz.. Drugi poraz zaredom, dođe mi da se odjavim sa obe teme al mi žao sad kad forum ovako piči :D Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7025X уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...