Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Znači mi da izgubiš :D, ali ovo stvarno nije u redu, Kalabaster nije menjao (ostali lalana, sanja, fonte - od njih 24 poena)... Da se John-u doda 3 boda na kraju...
Ako je tako sa Kalabasterom, onda svima dati po 3 boda ko igra s njim posto mu je pola tima sada fakticki draftovano. Jbg, ovakve stvari se desavaju, juce je najebao JC sutra neko drugi, prekosutra treci, u medjuvremenu trojica ce se izvuci. Kako je tako je, svima ce biti isti uslovi protiv doticnog i sto se mene tice neka ostane kako je, iako van granica regularnosti donosi odredjenu draz.Ista je prica i sa Ruxinsima, covek bio aktivan zadnji put u 8. kolu ali i dalje pobedjuje i ima 11 pobeda, izjednaceni smo npr na tabeli. Sticajem okolnosti sam ovaj vikend dobio ali neko drugi ce puci narednih kola, jbg. Uopste nije los tim, Mignolet, Kolarov, Walker, Coleman, Hazard ©, Dzeko, Sturridge ali i novodraftovani Agbonlahor i Januzaj. Tim koji moze da sastavi 60ak poena bez problema, i jace od toga. Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Слажем се са Дуцом: није проблем ако Калабастер остави тим овако до краја. Ако не остави, зајебао нас је па ћемо да додајемо 3 бода свима који до те евентуалне промене одиграју меч са њим.

Link to comment

@ ducc i PraslinLako je pricati vama koji ste na -10, vidis kako Tolaa mudro cuti.@ zokiHvala na razumevanju, ne mora +3 dodacu ja 4 igraca za sledece kolo ;).

Link to comment
Немаш појма, каже се Шелстрем. :fantom:
Prasline, vidis kako te lepo ucim svedski, ali za ucenje o vodjenju fantazi liga si beznadezan slucaj.
Lako je pricati vama koji ste na -10, vidis kako Tolaa mudro cuti.
:fantom:
Link to comment

Pošto od Kalabastera nema ni traga ni glasa, ako sam vas dobro razumeo, dogovor je da svima koji igraju protiv njega od prošlog kola (naravno, ako on ne menja tim) dobiju 3 boda?!

Link to comment

Послао сам му ја ПМ, а неко га је замолио на другом топику још пре неки дан да направи измене.

Link to comment
A to ce se znati tek na kraju prvenstva. Po meni bzv, ja bih ostavio kako jeste pa kome se zalomi - zalomi, jbg... Jebo bodove za zelenim stolom, pa nije ovo JSL
Pa da, na kraju... Neka svako pamti svoje, možda neće značiti za pobednika ali nikad se ne zna... Ja igram sad sa njim, praslinovao™ sam sa 5 transfera (što i drugima preporučujem ako nalete na njega), ako ne promeni tim - dobijam 3 boda a ako promeni taman toliko transfera i on mora da napravi... -_-
Ako je tako sa Kalabasterom, onda svima dati po 3 boda ko igra s njim posto mu je pola tima sada fakticki draftovano. Jbg, ovakve stvari se desavaju, juce je najebao JC sutra neko drugi, prekosutra treci, u medjuvremenu trojica ce se izvuci. Kako je tako je, svima ce biti isti uslovi protiv doticnog i sto se mene tice neka ostane kako je, iako van granica regularnosti donosi odredjenu draz.Ista je prica i sa Ruxinsima, covek bio aktivan zadnji put u 8. kolu ali i dalje pobedjuje i ima 11 pobeda, izjednaceni smo npr na tabeli. Sticajem okolnosti sam ovaj vikend dobio ali neko drugi ce puci narednih kola, jbg. Uopste nije los tim, Mignolet, Kolarov, Walker, Coleman, Hazard ©, Dzeko, Sturridge ali i novodraftovani Agbonlahor i Januzaj. Tim koji moze da sastavi 60ak poena bez problema, i jace od toga.
Nije baš isto, Ruxins je bio neaktivan sa svojim draftovanim igračima, a kralj je skoro otišao u ilegalu i ostali su mu igrači koje su sad drugi izabrali... Edited by zoki82
Link to comment

Evo me. Izvinjavam se, na forum u poslednje vreme dolazim sporadično, a draft sam potpuno smetnuo sa uma. U notifikacijama mi se John-ova poruka pojavila tek danas (sumnjam da ne bih video), zajedno sa novopridošlom Praslinovom, pa se njemu naročito izvinjavam. Koliko uspevam da shvatim, postoje dve varijante: da se oštećenome Koltrejnu dodaju tri boda, a ja da izbacim Fontea, Lalanu, te Sanju, ili da napravim potpuno neregularan tim i da na terenu sve dobijem, a za zelenim stolom sve gubim.Šalu na stranu, u svakom slučaju, za sledeće kolo izbacujem ovu trojicu, a vi odlučite kako ćete bodovati.Btw, negde mi se Fernandinjo denuo. Mislim da ga se nisam ratosiljao u onom dodatnom krugu svojevremeno. Je l' neko uzeo tu fantasy zver?

Link to comment
Pa da, na kraju... Neka svako pamti svoje, možda neće značiti za pobednika ali nikad se ne zna... Ja igram sad sa njim, praslinovao™ sam sa 5 transfera (što i drugima preporučujem ako nalete na njega), ako ne promeni tim - dobijam 3 boda a ako promeni taman toliko transfera i on mora da napravi... -_-
E pa jebiga, ti si uzeo kad je već neregularno da napraviš još neregularnije. Kao da je isto praslinovati sad ili u poslednjem kolu, a neki neće ni imati tu sreću da na me nalete. Edited by kralj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...