Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Jel to veceras draft? Imamo pikova, koliko se igraca odreknemo, ili sta? Prastajte - lenj sam, ne cita mi se.Elem...
Procitaj moj post, treci iznad tvog, uglavnom je sve tu. Draft veceras u 21h. Nema dodatnog biranja, samo ko izbaci nekoga uzima zamenu. Nema limita, mozes koliko god igraca da zamenis, mada za sada niko nije vise od dvojice sutnuo. Ko je sutnuo jednog ucestvuje logicno samo u prvom krugu. Svi razdraftovani igraci veceras su slobodni za biranje. Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Meni malo to sad nije fer.Jbg, neko se zeznuo pa nije dobro izabrao, i sad izbacuje 2 igraca ili 5, pa cu npr. ja koji ce da zameni samo jednog igraca, da izduvam za ostale slobodne igrace koje mogu da stavim u tim, jer je neko promenio 5 komada i pokupio manje vise sve igrace koji donese neke poene, a ja onda moram njih da izbacujem iz tima.Ne znam, ako smo se tako dogovorili tako ce biti, samo kazem da mi se ne svidja.

Link to comment

Ma ko moze da pokupi bre sve igrace? Bice 20ak pikova, a ja uz svu volju & zelju nisam uspeo da na spisak zelja dodam vise od 20.A i ono sto vredi ce otici u prvom krugu. Naravno, onaj koji menja 5 komada, ne bira svih 5 u istom krugu.

Edited by nbg4ever
Link to comment

NI ja ne kapiram, kad posle? Pao je dogovor pre koju stranu da nema dodatnog biranja, ionako je dobar deo tima draftovan i dodatni fixevi bi umanjili draz. Sto se mene tice, neogranicen broj zamena je i meni bzv, max 2 ili 3, mada kako stvari stoje niko nema za sad vise od 2 izmene. Sa druge strane ako bi neko i hteo 5 komada da zameni, ostao bi mu sam krs i ne vidim da je tu u nekoj rpednosti (hipoteticki posmatrano).

Link to comment

Za sada je ovakav spisak, proverite, valjda je ok... :unsure:GK Ceh, Hart, Begovic, DGea, Loris, Szchesny, Mignolet, JaskalainenDF: Evra, Baines, Ivanovic, Kompany, Vertongen, Ager, D.Luiz, A.Cole, Coleman, Vidic, ZabaletaRio, Clichy, Shawcros, Walker, Tery, Lescot, Mertesacer, Gibs, Koscielny, CahilMF Walcot, Felaini, Hazar, Silva, Mata, Casorla, Y.Ture, Coutinho, Micu, Sesenjo, Nava, Miralas, Zaha, Sondras, Gerard, Nolan, B.Arfa, Oscar, Pienar, Lampar, Ozil, Kagawa, Shurle, Whitingham, Renandinho ,Wilian, Eriksen, Lamela, P.Hernandez, Moses, Fer, J.Cole, Giacherini, RamseyFW RVP, Benteke, Lukaku, Aguero, Sodado, Bony, Runi, Negredo, Sturidge, Giroud, Lamber, Berba, VWolfswinke, Dzeko, Cise, Suarez, Eto, Welbeck, Carol, P.Osvaldo, Jovetic

Link to comment

Jbte, ovaj spisak me podseca na neautorizovane igrice gde moraju da stavljaju fejk imena... Nava, Sondras, Lampar, Renandinho, Sodado, Lamber, Berba (ono, znam da je zbog ogranicanja duzine potpisa, ali opet :D )

Link to comment

Samo da prijavim da će pantelia birati umesto mene ako ne stignem na vreme (ali verovatno ću moći sa telefona).. Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7025X уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...