Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

У ствари, баш ме брига да л' ће играти сутра или не: гледам тим и имам 15 потенцијалних стартера. :)

Link to comment

Stigoh. Dakle, ostali mi Kolarov, Panceon & DeMikelis od prvih 15 sa mog spiskaSta cemo sa ovim neaktivnim i drafovanim igracima u njihovim timovima? Jel su bar aktivni na ostatku foruma?

Link to comment

A otkud ja znamAdebajor & Azpilikueta. Cenim da je manje vise prva opcija u odnosu na Kola, iako ce verovatno nekad biti rotiran.Sto se neaktivnih tice, mislio sam na igrace koje smo sada draftovali, a oni ih imaju u timu

Edited by nbg4ever
Link to comment

Izvinjavam se, odavno sam neaktivan na oba fantazija, pa ni teme uglavnom ne pratim. Mogli ste mi pustiti pm.Sramota me da se pojavim. :( Lepo sam planirao da ove godine ni ne pokušavam da igram fantazi, ali vuče droga prokleta i jbg....da sam znao ne bih počinjao sigurno.Aj videću da sutra izbacim novodraftovane iz tima, bio bi red toliko makar da vas ispoštujem.

Link to comment

Gadna droga. Sad jedem sladoled i spremam se da procitam 853 posta na forumu Kristal Palasa glede potpisivanja Skot Dana i uticaja doticnog na minutazu Danija Gabidona :frust:

Link to comment

Za sada sam zakljucio da ga na forumu Blekburna pljuju, a na Palasovom hvale. Na pocetku topika (pocetkom januara) su mislili da treba da menja Gabija, a sada da je Dilejni visak. Comparison tool vika da je Vord najbolje resenje (a meni je sve jedno, jer mi je sell price za Gabija 4.2 koliko kosta i Vord). Plus je Vord od skoro pomeren u sredinu.2014-01-311781.jpg*A sada su za Gabidona dodali da je doubtful 75% (Knock). Cao, zdravo :smoris:

Link to comment

Jesam, evo ga drugi posle Azpilicuete, a pre Evre.Boze koga ubaciti u spic? Velbek koji ce da pusi prvi tim i povredjeni Lukaku mi ostaju :isuse: Da ovom kretenu igra ona svinja Altidor pre S.Flecera.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...