Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Kurac ces moci. Kako radi forum...Dakle, problem. Idem na utakmicu veceras, morcu i ja sa fona. Ako bude sporo, jbga. Posto biram drugi, ostsvicu spisak 2-3 igraca koja me zanimaju, pa neka se ubaci prvi slobodan. Bar da vas ne kocim na pocetkuSent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

GK Ceh, Hart, Begovic, DGea, Loris, Szchesny, Mignolet, JaskalainenDF: Evra, Baines, Ivanovic, Kompany, Vertongen, Ager, D.Luiz, A.Cole, Coleman, Vidic, ZabaletaRio, Clichy, Shawcros, Walker, Tery, Lescot, Mertesacer, Gibs, Koscielny, CahilMF Walcot, Felaini, Hazar, Silva, Mata, Casorla, Y.Ture, Coutinho, Micu,Sesenjo, Nava, Miralas, Zaha, Sondras, Gerard, Nolan, B.Arfa, Oscar, Pienar, Lampar, Ozil, Kagawa, Shurle, Whitingham, Renandinho ,Wilian, Eriksen, Lamela, P.Hernandez, Moses, Fer, J.Cole, Giacherini, RamseyFW RVP, Benteke, Lukaku, Aguero, Sodado, Bony, Runi, Negredo, Sturidge, Giroud, Lamber, Berba, VWolfswinke, Dzeko, Cise, Suarez, Eto, Welbeck, Carol, P.Osvaldo, Jovetic Ja sam nešto prebacio, izbacujem Michua, a ne Chadlija.

Link to comment

A ko je bese PPT? Daj neka odabere u narednih 20 minuta, pa da se i ja zapljunem. Ipak mi se ne odaju prioriteti :DI jer© moze u gej cet™ da se unidje sa telefona? Instalirao sam onaj Dolfin brauzer, koji kao podrzava fles

Link to comment
И ја, али само да бих документовао догађај и онда их уцењивао. :blush:
Slobodno mozes da ucestvujes u dogadjaju, ja, kao neutralna strana, cu da dokumentujem. :fantom:
Link to comment

Kucam sa moba pa cu da probam sto jasnije da objasnim sta sam hteo da kazem. Npr. Zoki skartira 2 igraca a ja jednog. I mi odradimo prvi krug i zamenimo po igraca. Ali npr Lalana ne bude draftovan, i Zoki ce da ga izabere jer je skartirao 2 komada a ja posle necu moci da uzmem tog Lalanu kao slobodnog i to zato sto je on lose izabrao u pocetnom draftu, ali mu je sad pruzena mogucnost da zameni te lose pikove. Kazorlu dajem samo za Bentekaru ili Dzerarda.Ja biram sa moba pa samo zapisujte ko bira sledeci da znam moj red :)Sent from my HTC using Tapatalk

Link to comment

Redosled:1. PPT2. Peri, opepeli se3. Pantelia4. Kalabaster5. SAMCRO6. FK Kicmedisciplina7. Ruxins8. A bunch of Wallies9. Cuvari Tradicije10. Tolaa11. Konji vrani12. Dja Djedje

Link to comment
Kucam sa moba pa cu da probam sto jasnije da objasnim sta sam hteo da kazem.Npr. Zoki skartira 2 igraca a ja jednog. I mi odradimo prvi krug i zamenimo po igraca. Ali npr Lalana ne bude draftovan, i Zoki ce da ga izabere jer je skartirao 2 komada a ja posle necu moci da uzmem tog Lalanu kao slobodnog i to zato sto je on lose izabrao u pocetnom draftu, ali mu je sad pruzena mogucnost da zameni te lose pikove.
Наравно да то њему даје предност, али то такође значи и да ти већ имаш играча који је у категорији Лалане ако не и бољи. Овај драфт служи да се уједначимо у квалитету и да лига буде занимљивија, а не да се чува татус скво™.Наа, нит' си неутрална нити верујем твојој документацији. -_-
Link to comment

1. PPT - Lallana2. Peri, opepeli se - Adebayor3. Pantelia4. Kalabaster5. SAMCRO6. FK Kicmedisciplina7. Ruxins8. A bunch of Wallies9. Cuvari Tradicije10. Tolaa11. Konji vrani12. Dja Djedje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...