Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Koga treba da dodam na spisak? Gufran i Bakuna-bob loblaw i ?
Jel su mu to pikovi ili je samo naveo koga je uzeo?! :unsure: Ako su oni draftovani, šta ćemo da radimo mi koji ih imamo za ovo kolo?! Ja imam Bakunu, i nije problem da ga stavim u rezerve za ovo kolo, samo na vreme da se javi...
Link to comment

Колико се сећам, прошле године је био договор да се у оваквом случају (неко од нас је закаснио на драфт па га је обавио накнадно) ти накнадно изабрани играчи избацују из осталих тимова недељу за недељом како би избегли одлажење у минус оних који су поштовали правила.

Edited by Праслин
Link to comment

Ако није драфтовао, већ само избацио оне које смо ми драфтовали и узео неке друге из рустера слободних играча онда су ти играчи и даље свима на располагању и не мораш да их избацујеш.Ако је избацио неке од оних које је драфтовао у првом кругу па их заменио овима, онда их избацујемо сви лаганезе коло по коло.Извињавам се што нисам концетрисано пратио шта се десило од слања мејла Краљу до фајта са прошле стране, имао сам неку гужву у кући а сада ми не успева да рекоструишем шта се десило.

Link to comment

Niša specijalno nisi propustio osim toga da sam varao praslinovanjem™ sa 5 transfera jer sam tako u mogućnosti... :fantom:A ducca i John su stvorili 1 sportski rivalitet... ;)

Link to comment

Alo bre ljudi nisam ja bio tu za draft i nemam sad pravo da učestvujem. ko me jebe. Samo vam prijavio koga sam izbacio/ubacio, da mi kažete ako sam nešto zajebao...ili treba još zamena. Tj mrzelo me da se sam udubljujem jer sam lenj, pa da odradite vi taj posao za mene.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Eто'о, све је јасно: људи избацили туђе драфтоване играче и заменили их општим добром. Ништа не иде ново на спискове, све је кул.

Link to comment

Svenamsevratilovratilonamse™. Velbek 0, Debusi ulazi sa klupe sa 0 poena :wacko: , te klupa Dzons, Ramirez, Lukaku 0. Spasao me Bane. Pobeda protiv Pantelije za cuvanje trona. Sledece kolo Praslin.

Link to comment

Cestitke Johnu. U zivotu nisam imao ovako los fantazi, u obe lige sam grdan.Johne, posle ovih promena u par dana, tvoj potpis je apdejtovan i validan, jel? Sve sto nije na njemu - moze da se ubacuje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...