Jump to content
IGNORED

Vi ste profesori...


Prospero

Recommended Posts

Samo da primetim kako se na ovaj tekst u mojoj okolini najviše lože oni koji najviše pljuju privatne fakultete. A nisu ni lumpenproletarijat, još manje dveraši

Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    55

  • Indy

    44

  • morgana

    38

  • Dagmar

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da primetim kako se na ovaj tekst u mojoj okolini najviše lože oni koji najviše pljuju privatne fakultete. A nisu ni lumpenproletarijat, još manje dveraši
pa taj govor i jeste bio usmeren protiv privatnih fakulteta u prvom redu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
pa za neke od vas na turbo fol temi je ovaj rajnin govor susret sa realnim sopstvene zelje. eto kako to zapravo izgleda. isto se desilo i istoku.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
realno i ono sto si ti snazno pozeleo nisu isto. tvoj kontakt sa realnim је ocito mnogo davno prestao da postoji, ako je ikada i postojao.
Link to comment
Ček, jel to znači da ako bi neko npr. rekao da je turbo folk dno dna, da je i to napadanje različitosti?
idi na odgovarajucu temu. nema ni stotinak strana.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Snobovski rant manje-više, zanimljivije je opštenarodno hejlovanje takvog teksta.p.s. Ne bih rekao da "običan" motivacioni govor. Ako su svi motivacioni govori ovakvi, e enda budibogsnama.
Nema šta da ne bude hejlovano. Društvo je odavno u raspadu i ljudima posle svakodnevnog čitanja o Mrkinim Bekutinim koncertima, o provaljenoj maturi i svim ostalim bahaćanjima političara i "menadžera" ovakav govor dođe kao izduvni ventil.I jbmlg, po količini cepanja dlaka meni deluje da bi Gavrilovićev govor prošao slično kod nekih kritičara ovog teksta da se desio ovih dana.
I to je pitanje... npr. novine koje su prenele taj tekst kao 'revolucionaran', nemaju nikakav problem da dva stupca niže objave ekskluzivan izveštaj o najnovijoj slici/aferi/šta već aktuelne starlete :) Kao na mitingu kad neko ispali nekakvu floskulu i onda iz zadnjeg reda poviču takkkk-o jeee, nema veze šta :P
Da, to je priča za sebe. Skoro su imali tekst koji pljuje rialitije koji je stajao na naslovnici sajta, odmah pored breakin' news tekstova o velikom bratu i farmi.
Link to comment
pa taj govor i jeste bio usmeren protiv privatnih fakulteta u prvom redu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
(Eh, kad nisam imao živaca u celosti da pročitam. )Istina, naravno, samo sam ja malo pod utiskom rasprave na zadnjim stranama.
Link to comment
realno i ono sto si ti snazno pozeleo nisu isto. tvoj kontakt sa realnim је ocito mnogo davno prestao da postoji, ako je ikada i postojao.
ovo je napredak u odnosu na muda, ispasa :Dinace moj kontakt sa realnim je prestao nakon zrcalne faze te sam manje vise dobro prilagodjena osoba.no, ozbiljno: zar ne vidis da zapravo pises dve razlicite stvari na dve vrlo slicne teme? sta je tako traumaticno u turbo folku sto nedostaje portfolio menadjeru da izazove takvu reakciju?Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

jebote, da bi se postao portfolio menadžer treba da se odereš od učenja, polaganja dodatnih ispita i slično. zašto se to uopšte pominje ?

Link to comment
ovo je napredak u odnosu na muda, ispasa :Dinace moj kontakt sa realnim je prestao nakon zrcalne faze te sam manje vise dobro prilagodjena osoba.no, ozbiljno: zar ne vidis da zapravo pises dve razlicite stvari na dve vrlo slicne teme? sta je tako traumaticno u turbo folku sto nedostaje portfolio menadjeru da izazove takvu reakciju?Sent from Bender's iPad using Tapatalk
nema nista traumaticno, a jedino sto je delimicno nejasno je kako to da nisi u stanju da razumes ono sto je napisano. moj je nastup vrlo konzistentan - ja se konstantno bavim licemerjem. zato ti i ovi tvoji podrepasi i jeste cesto na meti.edit: i da vrlo jasno naglasim - necu ti vise odgovarati. Edited by radisa
Link to comment

^^zato sto se sastoji od dvije strane rijeciu danasnjem papirnom blicu je razgovor sa rajnom dragicevic. jel citao neko?edit, a, portfolio menadzeri na topiku, ne u govoru, onda nista.

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...