Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Mada mi i dalje nije jasno što npr golmani i odbrambeni igrači dobijaju samo 4 poena za postignut gol.
Зато што су већ награђени тиме што добијају 5 "правих" бодова за гол, а не 4 као нападачи.
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Лепо ти ја кажем да то збуњује: колико ја капирам, није промењено правило да након постигнутог гола одбрамбени играчи добијају 6 бодова, већ је промењен начин на који се рачунају бонуси (што се рачуна прикупљањем разних бодова током утакмице).Ако је стварно сада 8 бодова за гол центарфора, капитенска Ван Персију, крај њега Агуеро и Стариџ, а остало кога брига.едит: јесте, Моћо, хвала!

Edited by Праслин
Link to comment

ako dobro kapiram, svi ti BPS bodovi se sabiraju se i onda ko ima najviše dobije obična 3 boda, itd... E sad, mnogo je slično BPS bodovanje i "obično" bodovanje, pa to verovatno zbunjuje

Link to comment

O, jebo ga ja!Raspodela poena ostaje ista kao i do sada (za golove, asistencije, klin sitove, 60 minuta odigranih, kartone). Ovo sto kaci copkillah su poeni koje igraci akumuliraju tokom utakmice, i sluze SAMO za obracun bonus poena. Imali ste i ranije te poene (zvali su se nesto EA index ppi). Otprilike kao indeks korisnosti u basketu

Link to comment

Ma, ok je prasline, to za Vanajamu. Ali taj peti cheap midfilder i onako sluzi za ne daj boze, pa ne znam kolike su sanse da ti bude u ekipi, bas kad uspe da ubode bonus. Iskristalisace se vremenom neke bolje opcije za tih 5 meleona. Ja imam Brejdija, popularan je neki Tomas. Oni em igraju svaku, em imaju vise sanse za poene, no sto Vanajama pored Lamberta, Rodrigeza, Lalane, Klajna, Panceona, ima za bonuse. Mada, mozda i gresim, ko zna.

Link to comment

Nego, sto mi je juce stigao mejl "Muriel, register your Fantasy Premier League team now.", kad sam vec odradio sve?Danas - lpool pobeda, Aspas gol. Sanderlend ubio Toti

Link to comment
Idi u "Team details"
E a gde se menja, tj. ubacuje ime menadžera? Kolko vidim, jedino meni u ligi ne piše ime menadžera (ili ja to ne mogu da vidim a drugi mogu?). Ubih se tražeći gde to da unesem...Jedno pitanje opšteg karaktera: razlike u cenama igrača su baš iznenađujuće male (npr. 1 Gabbidon košta 4 a 1 Vida košta 6). Kad krenu sezona i transferi jel se i to promeni? Tj. jel Van Persi nabije neku besnu cenu a Fulamov zadnji vezni koji igra loše može da se pokupi za kikiriki? Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...