Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Овде се штекујем. Прошле године сам се правио паметан, испричао свима за Маријапу и Федерићија Ламберта и Снодграса па завршио на 10. месту. -_-

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt, kontam da cete za sezonu 2014/2015 da otvorite topik negde u novembru :lol:Ja naravno ucestvujem, a koliko vidim zapade mi Burnley (promasih Zigu za jedno mesto :( )Dakle EON Burnely u borbi makar za PO :)

Link to comment

EPL je na tviteru (valjda) najavila otvaranje fantazija, za sledecu nedelju. Sto i nije neka vest, jer je i prosle godine pocelo u isto vreme. Ponadao sam se da ce biti mozda ovih dana <_<

Link to comment

Auuu, seme im jebem! 14 meleona? Pa ko je video toliko para na jednom mestu? :cry:Jaooo, ne znam kud cu preAzar 9.5??? :lol:Snodi 6.5!!!Mertesaker 5.5Rudi 5 :(Martin iz Norica 5. Pa na osnovu cega, jbte!?Miraljas je MFKerol samo 7.5...prenecu ti ja Moco sve ^_^

Edited by nbg4ever
Link to comment

Sto, jel sam ispao bas velika budala? :DPogledacu kasnije...

Robin Van Persie;2011/12 - 30 goals, 13 assists, 269 points. Price 13M.2012/13 - 26 goals, 15 assists, 262 points. Price 14M.
Praslineee, kolike su sanse da Adrian bude #1 GK?
nbg - Nego, sta pucanstvo misli o cenama za sledecu sezonu?Bejl 10.5mAzar i Santi 10mMicu 10m i prebac u napadaceBenteke 9mLambert 8.5mPersi 13mSuki 11.5m......Vilja (ako predje u Arsenal) 10mCFC & MCFC centarfor 10.5m
Timmi - bice bejl bar 12, mozda i 12.5. mata, suarez 11.5. santi, hazard 11.0...
nbg - Ako Silva nakon onakve prosle sezone i 184 boda, nije kostao vise od 10m, valjda nece ni Santi & Azar. Sto se Bejla tice, cini mi se da ga uvek potcene na pocetku sezone, sto ce sada biti malo teze, jel da. Ali opet ne verujem da ce doci do 12m
Zoki82 - Ne potcene ga previše, on poslednje dve sezone "eksplodira" tek u drugom delu... Ove sezone je bio 9.5 na početku, ja nešto ne verujem da će sledeće biti više od 10.
Timmi - santi sad ima 205 sto je mnogo vise. rooney je kostao 12 s manjim skorom od balea. bale ide na 12 ili 12.5, to je zakucano. perica vjerovatno ostaje 13.
nbg - Sad kad se setim Lamparda od pre 2-3 sezone, mozda si i u pravu. Jedino ne znam kako ce Bejl proci ako Tot dovede ozbiljnijeg CFa, od Defoa i Adebajora.

Edited by nbg4ever
Link to comment

Praslin pravi PL (za Championship ne znam) i salje kod. Kad pre ovo poce, nisam jos ni ime svog fulamskog tima smislila! Mada su novi vlasnici prilicno inspirativni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...