Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

O, dobro došao Malkine!Meni bi inače bilo užasno zanimljivo kad bi se fantaziju priključile neke vedete™ nefudbalskih podforuma. Čisto da vidim kako bi se snašliNego, jel Fei ostaje pri stavu da bojkotuje nižerazredno takmičenje, ili je ipak razum pobedio? I da li smo dogurali do bar 10 u draftu, pobogu više?

Link to comment

Danas sam se otvorio za 12.5 funti i uplatio članarinu na fantasyfootballscout-u, jebu mame sa raznim statistikama, previše čak i za manijaka poput mene.. :fantom:Evo tabela za prvih 10 kola, velikim slovima se napisani timovi sa kojim se igra kod kuće, a boje su težina protvnika - plava je lak pa na dalje...

Link to comment
O, dobro došao Malkine!Meni bi inače bilo užasno zanimljivo kad bi se fantaziju priključile neke vedete™ nefudbalskih podforuma. Čisto da vidim kako bi se snašliNego, jel Fei ostaje pri stavu da bojkotuje nižerazredno takmičenje, ili je ipak razum pobedio? I da li smo dogurali do bar 10 u draftu, pobogu više?
Hvala lepo, bolje vas našao.Doduše, još nisam uspeo da se registrujem; tri različita mejla sam koristio za registraciju i ni na jedan mi još nije stigao link za potvrdu registracije. Ili sam ja osoba sa posebnim potrebama ili neko ne želi da se blamiram spram ppp fantazi ajkula. Vidi ovog zokija, odrao me je i na Tur d Frans pogađalici, čemu ovde da se nadam protiv njega i njemu sličnih :ohmy:
Link to comment
Hvala lepo, bolje vas našao.Doduše, još nisam uspeo da se registrujem; tri različita mejla sam koristio za registraciju i ni na jedan mi još nije stigao link za potvrdu registracije. Ili sam ja osoba sa posebnim potrebama ili neko ne želi da se blamiram spram ppp fantazi ajkula. Vidi ovog zokija, odrao me je i na Tur d Frans pogađalici, čemu ovde da se nadam protiv njega i njemu sličnih :ohmy:
vidi spam, junk i to...
Link to comment

Polako, zoki je elita. Moras ti jos dosta spanaca pojesti dok ne zasluzis ulazak u premijer :PI ja sam razmisljao da uplatim za membership. Nije neka kinta, al sam se nekako uplasio da bi me smorili svom tom statistikom i podacima. Citam redovno skauta, pratim analize clanova, neke njihove tabele u kojima su sazvakani podaci, i opet mi na kraju ne znaci previse, plus vecina ima maltene templejt tim. Kaci ti, ako nije problem, poneku korisnu informaciju, cisto da vidim koje su prakticne prednosti membershipa. Mozda uzmem na polu sezoni.Fei, nemoj da si djamsi. Doci bar u draft, sa sekundarnim timomSent from my Nexus 4

Link to comment
I ja sam razmisljao da uplatim za membership.
+1
Doci bar u draft, sa sekundarnim timom
+1
Ima li neko predstavu koji sam ja (110%) bio na kraju? Nemam stvarno pojma, a napravio bih tim...ne može više da se proveri.
Осми си од ових што су Чемпионшипппу, имаш листу у првом посту.
Link to comment

Ne bih ja mogao da koristim te skaute i budalastine, imam 1 ozbiljan overloud™ informacija vezanih za kladjenje, i tu se patim da kanalisem™ sve, nema sanse da jos i ovo pratim.Isti odgovor i za draft, mnogo je, nema dovoljno sati u danu za to...

Edited by Feindouno
Link to comment

Da trosis pare na drogu ko normalan svet, umesto na kladjenje, sada ne bi imao tih problema -_-Zoki, sad sam video sliku. Recimo, taj season ticker, umesto 6gw koji ima na sajtu je zgodan feature. Interesuju me i te njihove tabele sa OPTA podacima. Mada, kazem vec, procitam in depth analize top igraca (najvise me odbrana interesuje) i zakljucak na kraju bude isti onaj do koga sam i sam dosao :yawn2:E, i da li postoji RMT (rate my team) funkcija na sajtu? Ono, ubacis svoj tim, i sajt te posavetuje sta da popravis? Naravno, valjda je korisnije od onog tipstera sa UEFA fantazijaInace, odlucio sam da idem solo sa Borucom. Pratim taktiku spidermatt-a od prosle sezone, plus me jos proganjaju one rotacije Scessnog i Begovica, gde sam ostao bez nekoliko CSova. Jedan gosha, pa sta mi bog da.Mada, ako Bejl nekim cudom ode u Real, to ce razjebati 2/3 timova, ukljucujuci i moj. I Zirua sam ubacio, ako Venger ne dovede napadaca, moze se ispostaviti kao dobar potez

Edited by nbg4ever
Link to comment

Aко Бејл оде, Ван Перси ће бити у 70% тимова у року од два дана. :isuse:Са Рунијем у Јунајтеду, а без Каванија у Челзију и Игуаина у Арсеналу и без Суареза у првих 6 утакмица, а са 10 нових нападача у Ситију Ван Перси остаје једини избор за сваког ко жели нападача од 10+ милиона. Баш безвезе. Ваљда ће да крене та вртешка трансфера, па макар и са трећим изборима за свакога.

Edited by Праслин
Link to comment
Ravel Morison nastavlja da cepa. Prasline, ko je taj???
Ист ендерска верзија Тијага Алкантаре.Био један од најталентованијих играча Јунајтедовог подмлатка, али кримос. Мислим да га је Фергусон продао за ситну кинту Вест Хему пре пар година само како би га одвојио од екипе (уличне). Међутим, овај се брзо по доласку посвађао са целим клубом, па су га проследили Бирмингему. У Чемпионшипу га је ваљда прошао пубертет, хтели су да га и откупе када је позајмица завршена на крају прошле сезоне, али је Дебели Сем одлучио да му да још једну шансу. Edited by Праслин
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...