Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

У тренутку када смо ми добили нашег Бејла (Бејлу™) у Драфт лиги, схватио сам и да је Реал добио свог. Наиме, налетео сам на ову информацију:

Bale's personal agent, David Manasseh of the Stellar Group - which is headed by Jonathan Barnett - knows the deal has to be done this summer as their contract runs out with the player next year.And that means they will miss out on a mega fortune if they fail to seal his move to the Bernebeu.
То би било то. Почињем да правим тим без Гарета. :0.6:
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni se sve vise cini, da cu u tom slucaju, ici Persiless. Barem prvih nekoliko kola do eventualnog vajld karda. Sad je jedino pitanje da li ustekati kes, ili ga uloziti negde. Mozda Bejl > Volkot, Ziru > Soldado, a onda pratiti razvoj situacije.Koliko vidim, danas je Silva dao gol, Djeko™ nastavlja da busi, a mog Aguera nema nigde...Sent from my Nexus 4

Link to comment

Ja sam već sklopio tim bez obojice, i sad se nadam se da će bejlara stvarno da zapali inače ću biti prinuđen da pravim opet sve od nule. Persiless cele sezone sigurno kao što sam već najavio, ali mislim da bi ignorisanje bejla ako ostane već bila preterena glupos'.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Gledajuci ove pripremne utakmice cini mi se da bi Dzeko po 7.5 bio odlicna kupovina. Izgleda da cu ipak morati imati nekog iz top ekipa <_<

Link to comment

Kad će se žrebati raspored utakmica u ppp h2h premijer ligi? Jedina želja mi je da sa Praslinom igram negdje u trećem, četvrtom kolu kada bude kretao sa -20 u duele. :ziga:

Link to comment

A nemam pojma. Polako pocinje da mi se gadi sitijev napad (fantazi vajz), kao i prosle sezone. Previse opcija.Drzim ga za sada, zato sto Pelegrini izgleda ima poverenja u njega. Igraju jos dve utakmice u predsezoni. Prva veceras, protiv Bajerna, i za deset dana protiv Arsenala. Ako Dzeko zadrzi mesto u 11, mozda ostanem pri ovoj postavi i rizikujem malo.Isto vazi i za Kolarova.Kad smo vec kod toga, hoce li biti prenos veceras na nekom od nasih kanala? Ne juri mi se strim...

Link to comment
2013-08-011599.jpgMalo sam skrenuo sa "cheap defence with 2 heavy hitters" staze, al nek ide zivot. Umesto 'tekea, Soldado. Nego, sad me i Miraljas jebe...
Имамо девет истих играча. :isuse:Мени ће Џеко да чува место за Керола ако Најскупљи не буде спреман за почетак сезоне: 7.5 су и један и други, а Пелегрини игра са два шпица. Јоветић је ротација за Агуера, а Негредо за Џека (или обрнуто).
Link to comment

Eno ga upravo protiv Malmea, ali ga ipak opet Mićura zabio.Inače očekujem od vas što pratite pripreme da bacite ovde neke prejebene analize za koji dan. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...