Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gde je code za klasik Brod?
Nema, svi igramo isti klasik.Bas sam zadovoljna timom koji sam sastavila. Bice mozda par promena ako bude nekih zanimljivih transfera, ali to je uglavnom to. (WC posle treceg kola u najavi.)
Link to comment

Ako vec nije kasno, mogli bismo da ukinemo ovaj "novi" klasik i da ostavimo samo Rosov koji je otvoren jos ko zna kada.Cisto da ne bude zabune.

Link to comment

I ja se slazem, onaj drugi ima ionako 2012/2013 u imenu, a ne secam se ko ga je pravio.Lezilebe, Ros nije jos obnovio ligu, napisace kod kad to uradi.

Link to comment

Mislim da sam ja pravio prosle godine 2. Classic jer Rosov nije bio obnovljen dugo, do pred sam pocetak. Sto se mene tice slobodno moze Rosov da se obnavlja, ja cu onaj u djubre da skrenem.

Link to comment

Ne verujem, vec godinama ga obnavlja, a i koliko mi se cini, skoro uvek u poslednjih nekoliko dana, verovatno je covek na odmoru.U slucaju da se desi da ga ne obnovi do 2 dana pre pocetka, napravicemo novi. Nije bitno sto verovatno nece svi uci u njega pre pocetka, svi poeni se racunaju bez obzira na to kad neko udje.

Link to comment

Уопште не знаш шта њој прија да чује. <_<Толоо, ја сам прошле године покренуо Драфт лигу и победио у њој. Ако ове године уђеш у њу, можеш следеће да ме из ње избациш. :thumbsup:

Link to comment
:lolol: Kad sam vec dobila specijalnu pozivnicu, onda nema smisla da ne udjem. Htela sam i prosle godine, ali nisam bas imala vremena da se bakcem sa 2 tima. Valjda cu se snaci. Prasline, pazi sta pricas, tvoj dozivotni gnev sam vec navukla na sebe, nista me ne kosta opet.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...