Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Da, jbte. Nalozis se kad otvore, i onda shvatis da ima jos mesec dana do pocetkaEnivej, predsezona je u punom jeku. Marvo dao gol danas... staviti ga u tim, ili ne :unsure:

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam Buddy za prvi tim i neku Fantasy premier league, za draft. Buddy mi deluje bolje (iako su dresovi "zbogom pameti"), dok je ova druga poprilicno jednostavna, samo spisak igraca, osnovne opcije, itd. Mozda isprobam jos nekuSent from my Nexus 4

Link to comment

E da, ja sam se prijavio da budem Tola™ Championshipa, pa ću preuzeti na sebe pravljenje lige.Onako napamet, verujem da će biti 23-24 prijavljena tima pa bi bilo glupo seći ligu na 20. Ako se, kojim slučajem, prijavi 30+ ekipa, onda bi bilo pametno napraviti treću ligu, a drugu ograničiti na 20.E sad, ostaje pitanje naziva timova. Da li ćemo za drugu ligu imati u dodatku nazive Championship ekipa ili ćemo ići sa regularnim nazivima? I kad bismo ih imali, koji bi redosled trebalo uzeti? Prva tri tima da budu ovi koji su ispali iz Premiershipa, a od 4. pa na dalje prema plasmanu, pretpostavljam.Ja sam ipak za to da ostajemo sa regularnim nazivima u Championshipu zbog previše komplikacija, a najviše zbog toga što ne znam šta bismo radili ako bude više od 24 tima.Već bih sad napravio tim i ligu, ali ne bih da omanem sa nazivom, pa da posle moram sve ispočetka.Znači, najveća nedoumica Morževi Junajted ili Morževi Junajted iz Watforda. :)Ja ću sledeća 3 dana biti jako zauzet raznim rođendanima, svadbama, proslavama, pa svakako neću biti u mogućnosti da odradim tim do ponedeljka. Ostaviću prostora za diskusiju do tada oko imena, pa krećemo sa pravljenjem jedne nepotkupljive snažne i bogate Championship lige. ;)

Link to comment
Već bih sad napravio tim i ligu, ali ne bih da omanem sa nazivom, pa da posle moram sve ispočetka.Znači, najveća nedoumica Morževi Junajted ili Morževi Junajted iz Watforda. :)
Misim da mozes da menjas ime tima bar do pocetka prvog kola, tako da mozes slobodno da stavis bilo sta, neces morati ispocetka.FK Pastir Albionu fali Albion.
Link to comment

Konačno je napravljena PPP™ Championship H2H liga, pa vas ovom prilikom svečano pozivam da se uključite. PPPremierligaši stop! :)Dakle, kod za ligu ću ostaviti javno u ovom postu. Prošlogodišnji učesnici (- Kagawas) mogu da uđu u ligu bez javljanja na ovoj temi. Ostali, kad napravite tim, samo se javite i recite da je vaš tim pod tim i tim nazivom. Takođe, može i kod mene preko privatne poruke, ako vam je tako zgodnije. U suprotnom, svi novi timovi koji se ne jave, biće obrisani pred start sezone.Kao što sam i ranije rekao, mislim da bi maksimum u broju ljudi trebalo da bude 30. Ako bude više od toga, ja bih sekao ligu na 20 ili 24 (kao što regularno ima u Championshipu), a ostatak bi mogao da formira i treću ligu. U ovom slučaju, prioritet bi imali stari takmičari plus oni koji su se prvi javili (za sada San Epifanio i Ubibobi) i naravno, Segundo, koji je nažalost zakasnio umesto Kagawasa. Naravno, njih trojica bi morali da prijave svoje timove sa tačnim nazivom, da bismo imali evidenciju ko je ko. Isto tako, ako je istina da je Ćevap nepoznat forumskoj javnosti, morao bi da se javi ako planira da igra ligu ove sezone.Pravila su sledeća:Prva 3 tima idu direktno u PPPremier ligu iduće godine, a 4. i 5. će upoređivati svoje regularne poene sa 17. i 18. iz ovogodišnje PPPremier lige, pa će oni sa najviše bodova ići/ostati u elitnom društvu.Kod za ligu je sledeći:

356316-92121

Link to comment
Mislim da bi bilo ok dodamo i mi imena timova... EON BurnleyDa ljudima bude lakse, evo tabele od prosle godine http://en.wikipedia....ue_Championship
Ja sam Doktora iščitao dijagonalno tražeći kod, tako da sam i ja dodao ime tima iz lige :whistle:Malkine, samo otvori nalog na zvaničnom sajtu, http://fantasy.premierleague.com/I kad završiš sa svim detaljima, prijaviš se u ligu sa kodom sa dna Dr. Zoidbergovog posta.Moraš da ubaciš igrače na početku da bi registrovao ime tima (imaš auto complete opciju), ali to može da se menja sve dok ne počne prvo kolo. Obavezno baci i pogled na Help na sajtu oko pravila i tako to.
Link to comment

Ime mog tima "Čuvari Tradicije" danas odlazi u istoriju... :( Ništa mi se od kombinacija Svonsinari Tradicije ili Čuvari Svonsicije nije dopalo pa je na kraju odlučeno da se timu dodeli potpuno novo ime - ekipa Vidi Labuda je pristupila Pppremiershipu :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...