Jump to content
IGNORED

Yahoo Football 2013


teacher

Recommended Posts

Opaaa! Prvi poraz Midsomer Ravensa u drugoj ligi.
Konačno!! :D Sad dolazi meni ovako načet pa kod tebe da ga finiširaš :lol: Ali verovatno će Pejton baciti jedno 1000 jardi u ta dva meča :isuse: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    42

  • Jean-Luc Picard

    28

  • San Epifanio

    26

  • zoki

    24

bio sam banovan :(ne znam zasto... verovatno tvoja urota da bi me dobio u fantasyju... tako da, obzirom da nisam bio tu, Jesicujem™ ti pobedu
jebiga, nisam znao :(steta, propala fora
Link to comment

opet sam rasturio titjera... covece, kako rulam vrhunski !vs Ivan, 2-0vs titjer, 2-0vs mandingo, 1-0 i imamo jos jedan mecvs Ros, 1-0, pobedu mu ne priznajem jer sam bio banovan

Edited by freakns
Link to comment
i yahoo te je banovao, miodraze jesicu? :D
zvanicno saopstenje tima Retired Pirates:kao da jeste ! VJax mi javio da nije osecao mrznju koja dolazi sa PPP pa je mislio da imam bye week. Dalton izjavio da je bio deprimiran kada je cuo za ban, pa je zavrsio sa -6 poena. McFadden izasao napolje, kapirao da je bolje u nebitnom mecu(mislio je da je nebitan jer nije video nista na PPP) da se povredi, nego u bitnom... ceo tim je generalno tankovo, i ne mozes ih kriviti kada ste ti, titjer i mandingo organizovanom akcijom "unistimo freakov credibility na sajtu kada vec ne mozemo u fantasyju" uveli pometnju i neorganizovanost u redove Retired Pirates!:P :P :Ppotpis izdavaoca saopstenja:sp-jesic.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...